Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek azért érzem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért érzem ilyen hülyén, zavarban magamat, kényelmetlenül, kínosan vagy hogy is fogalmazzak, mert nekem nem bejövős lány tapad rám, vagy, ha szép lány tapadna rám ilyen módon, akkor is ilyen kínósan feszengős lenne a dolog?

Figyelt kérdés
Nos az van, hogy facebook-on, nem is az első rajongóm már, mostanásg meg főleg egyre több lány nyomul rám, pedig egyáltalán nem vagyok szerintem helyes srác, de mindegy, a lényeg, hogy ez a lány, már ijesztően kedves velem, meg szíveket is küldé képein is bejelöl, tele van szeretettel és folyton kedveskedik nekem és én már fura mód egyszerrre örülök ennek és tudnék hányni ettől a sok nyáltó vagy hogy is mondjam, nagyon kínosan érzem magam, meg szinte már menekülhetnékem van a lány elől. Amúgy régen én is ilyen voltam a lányokkal, de szerencsére a sikeretelenségek után éa felnőtté válás által kinőttem ebből. Most belegondolva nem csoda, ha menekült az a lány is előlem, akinek folyton szerelmet vallottam. :D
2012. dec. 1. 16:19
 1/3 ASOT ***** válasza:
eddig a pontig még értelmes volt a kérdés: "Nos az van, hogy facebook-on,"
2012. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez mekkora: :)

"eddig a pontig még értelmes volt a kérdés: "Nos az van, hogy facebook-on,""

2012. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha találkozol vele, akkor a beszélgetés után hívd el sétálni! :)
2012. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!