Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha beszélgetés közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha beszélgetés közben folyton a lány melleire kalandozik a tekintetetek és zavarban vagytok, az azt jelenti, hogy bejön nektek a lány?

Figyelt kérdés
Járnátok vele, érdekel titeket hosszabb távon is? Vagy ez csak ilyen reflex, hogy a melleinket mustráljátok?
2012. nov. 12. 01:05
1 2
 1/14 panini ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék!
2012. nov. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha folyton ránézek, az zavaró. Ha mellé, akkor nem biztos nem érdekel engem. Ha fölé, akkor nem figyelek. Így csak lefelé tudom irányítani a tekintenem, de akkor meg szexéhes állat vagyok... Rajtatok igazodjon ki az ember...
2012. nov. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

*akkor biztos nem érdekel engem

Persze ezt a szemben ülő nő gondolja.

2012. nov. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nem azért jönnek zavarba mert tetszik nekik a lány, hanem azért mert észreveszik, hogy a lánynak is feltünt, hogy a melleket skubizzák!
2012. nov. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Nem, komolyan, látom rajta, hogy odapislant, vágyakozó képet vág, riadtan elkapja a tekintetét és újra a szemembe néz, aztán csak nem tudja megállni és megint egy pillantás... stb. De amikor épp nem csinálja ezt, akkor is zavarban van, ha velem beszél.
2012. nov. 12. 01:16
 6/14 Fülünyúl ***** válasza:
Én ezen már nem agyalok, megszoktam, hogy a férfiak nem tudják tartani velem a szemkontaktust. :)
2012. nov. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Fura Yokomura ***** válasza:
Én ha beszélek egy nővel, akkor a szemébe nézek. Természetesen oda pislantok a mellére, de nem akkor amikor beszélgetünk.
2012. nov. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én szoktam gyönyörködni a lány cicijében, semmi gáz nincs ezzel, teljesen természetes, ha tetszik valami azt megnézem. Meg is tehetem ,miért ne. A lány pedig örül,hogy leköti a figyelmememet. Főleg akkor szoktam megnézni,ha látom rajta hogy normál szép természetes mellei vannak. Igazán, azok a nők akik állatira nem érdekelnek, azoknak a cicijére sem vagyok kíváncsi! SZóval veheted jelnek. AKi meg nekem már tetszik, és nem tetű lány, azzza lakár hosszútávúra is terveznék éppen.
2012. nov. 12. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 menta34 ***** válasza:

Aki zavarban van az szegény éhenkórász, kiéhezett.

Aki nézi annak meg egyszerűen csak tetszik, illetve hat rá a biológiai mágnes :)


Hogy bejön-e? mégis, mire? mert aki zavarban van, vagy aki nagyon bámulja az 90% benne lenne, hogy ruha nélkül is lássa, de hogy van-e a szexnél több szándék ill. több vágy azt ebből sosem tudod meg :)

2012. nov. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Hála az égnek nincsenek olyan látványos melleim, hogy a pasik azt bámulják :D Viszont ha valaki tényleg állandóan a melleimet mustrálná, miközben hozzá beszélek, valószínűleg az jutna az eszembe, hogy igazából az se érdekli, mit mondok neki. "Hm... egy újabb szexista b.rom." "Felőle sík hülye is lehetnék." "Ha a Higgs bozonról kezdenék el beszélni, az se tűnne fel neki." "Minek törjem magam, ha nem is rám figyel?" "Ha már nézi, akkor kigombolom a blúzom, hátha zavarba jön és észhez tér." "Nem jött be" "Haza kéne mennem" "Ez is egy pocsék randi volt." "Mi a francnak van ekkora eszem és jó humorérzékem, ha már a mellem is boldoggá teszi?" "Remélem a leendő férjem azért nem a melleim miatt fog feleségül venni."
2012. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!