Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jön már össze valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön már össze valami? Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Valamiért nem lesz soha kapcsolatom... Mindig csak alakulgat, aztán mégsem lesz belőle semmi komoly. Pedig szerintem nem vagyok csúnya, szoktam tetszeni fiúknak, ezt látom akár az utcán is. Kicsit visszahúzódó vagyok, de feloldódom egy idő után. De talán mégis a személyiségemmel lenne a gond? Úgy értem, hogy talán valaki ha megismer, úgy már nem tetszem?

Meg az a baj, hogy ha valakit érdeklek, akkor egy idő után nem tudom elhinni, meg azon gondolkodom, hogy biztos csak pillanatnyilag nem akadt jobb nálam, meg hogy miért pont én, meg nem leszek elég jó.

17/L



2012. dec. 4. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2012. dec. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, van idő még arra, hogy megtaláljon az igazi, ha természetesen hiszel az igaziban.
2012. dec. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnak megfektetni ezért inkább keresnek mást
2012. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

1. hol laksz? :)

2. van-e képed magadról?

2012. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bp-n lakom.. Van képem, csak azért nem akartam kirakni egyet, hogy mindenki lássa, meg nem is arra irányult a kérdés :)
2012. dec. 5. 00:07
 6/7 anonim válasza:
nehéz válaszolni egy ilyen kérdésre. ahhoz találkozni kellene veled :D mondjuk. napra pontosan én aztán nem tudom megírni, mikor jön össze veled valaki. vagy hogy baj van-e veled.
2012. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne parázz, örülj, hogy lány vagy, ha fiú lennél akkor a prostizás maradna neked is. :D
2012. dec. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!