Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnék lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék lányt aki szeretne csókolózni?

Figyelt kérdés
Szeretnék csókolózni, mert imádok, de nincs kivel. Szeretném gyakorolni is, hogy jobb legyek. Bár igaz, hogy mindenki máshogy csinálja, és ez a változatosság is nagyon tetszik, de attól még gyakorlással lehet fejlődni. Az mindegy, hogy a lánynak milyen oka lenne a csókolózásra, és az is mindegy hogy néz ki csak ápolt legyen. Hogy találhatok partnert?

2012. dec. 5. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szòrakozòhelyek?
2012. dec. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én két buliban smároltam természetesen nem vonzó lányokkal, mivel csúnya fiúként egy szép lánynak sem kellettem, egy harmadik csajjal meg facebook-on hoztam össze a dolgot, ő sem valami vonzó jelenség, de a teste nem rossz
2012. dec. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy, h jól nézel ki v gazdag vagy. Ha egyik se megy, akkor felejtős.
2012. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiú! Te hü lye vagy mint a se gg!

Csókolózni azzal kell akit szeretsz. Ha nem azzal csinálod, akkor az csak nyáladzás.

A szexhez, erotikához, szerelemhez közöd nincs.

A csókot azzal kell tanulni is, akit szeretsz, és tanulás nélkül is menni fog.

2012. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mègis hány èves vagy? Ha 12 nem hinnèm,hogy találnál smárolópartnert..
2012. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!