Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kire mondják azt ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire mondják azt ha valaki sármos? Egyáltalán mit jelent ez a szó?

Figyelt kérdés
Egyre több női ismerősömtől kapom ezt a jelzőt de nem tudom hova tenni.Van némi elképzelésem de kíváncsi lennék mások véleményére is.Egyáltalán kiknek jönnek be a sármos pasik?

2012. dec. 5. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
ha valaki belelép a sárba, akkor lesz sáros
2012. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Captain Jack Sparow ;)
2012. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Férfiasan vonzó, nem feltétlenül a klasszikus értelemben vett férfiszépség, hanem inkább erőteljesebb vonásokkal, kisugárzással rendelkezik. Hogy kinek jönnek be az ilyen típusú férfiak? Nos, nekem biztosan, de ez nagyon egyénfüggő!
2012. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Francia szó,kellemes ,bájos!
2012. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a sármos azt jelenti (ami nem biztos, hogy mindenki másnál is) ha egy pasi nem kimondottan jóképű mégis van benne valami ellenállhatatlan.

Mint pl Johnny Depp ;)

2012. dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
James Bond karakter egy ilyen sármos személyiség.
2012. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a sármos azt jelenti, hogy nem feltétlenül nézel ki egy magazinból kilépett férfiszépségnek, de van benned valami nagyon vonzó.

Ez nálam legtöbbször sokkal jobbat jelent, mintha valaki pusztán jóképű volna...

2012. dec. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Leginkább a késő középkorukban, esetleg korai időskorúkban lévő férfiakra szokták mondani, akiknek jól áll az öregedés, karakteres a küllemük, a viselkedésük udvarias, elegáns.
2012. dec. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem sármos pl George Clooney. Látom mások is írták, hogy leginkább középkorú pasikra használjuk ezt a jelzőt.
2012. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem kissé őszül a borostám, az mondják rá sármos, 14 év alattiak pedig azt, hogy Télapó!
2012. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!