Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már őrült lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már őrült lány rajongótok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy volt-e és hány évesen? Gondolok itt a kislánykori szerelemre, vagy esetleg idősebb tinilány ostromozására, stb... Légyszi korotokat írjátok le, illetve a lány korát is, és hogy miben merül ki a rajongása(szerelmes levél, ajándék, stb...), és hogyan sikerült lerázni végül.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. dec. 5. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem :(
2012. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Volt.

Ott hagytam...

2012. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. 14-15 évesen volt egy csaj aki egy egész nyáron keresztül, le nem szált rólam. Anyám elment fél 8kor melózni, már jött reggel és csöngetett. Kiementem haverokkal a strandra ott fura módon megjelent. Mindenhol ott volt.
2012. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenki olyan népszerű, mint te és SP. :DD

A lányok, véleményem szerint (a normális fajtából) nem írogatnak szerelmes leveleket fiúknak. /Az a fiúk dolga lenne, bár mai "felmelegedett világban" lehet,hogy ez a szokás/

2012. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Őrült lány rajongót értesz a kis tiniken is, akik értelmetlenül nyomulnak mint egy hízelgő macska aki kaját akar lejmolni? Sajnos volt, mind viccesen gyerekes és legalább 30 IQ különbség volt köztünk. Ha létezik Isten, akkor rajtam poénkodik, hogy értelmes lány viszont még soha nem volt a láthatáron...
2012. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt sajnos, én 17 éves voltam, a lány 14, alig bírtam levakarni magamról, de nagy nehezen sikerült.
2012. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt egy pár, a tizenéves korabelieket nem számolom ide:D Ezen kívül most nyáron volt egy 20 éves. A rajongása abban merült ki, hogy "véletlenül" nem egyszer letapizott, írt szerelmes levelet, spontán megkérdezte nem járnék-e vele, majd a nemleges válasz után megkérdezte, hogy nem lennék-e csak szexben benne. Ahhoz képest, hogy jól néz ki a csaj "kicsit" zakkant:D Én 24 vagyok.
2012. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
44%
Remélem azért megdugtátok őket, és csak utána pattintottátok le őket végleg.
2012. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

15:51

Ugyanez, én 17 ő 14 volt, de ennek már legalább 2 éve :D.

0 ismeretség után játszotta a szerelmest, emellett kritikán aluli intelligenciája volt :P

2012. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nem is egy, pedig higgyétek el bűnronda srác vagyok, szerintem és tesómék szerint is.
2012. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!