Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kicsit őrült srác és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit őrült srác és nyugodt, komoly lány közt működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit az egyik osztálytársam révén ismertem meg, nagyon tetszik külsőre, szép fehér bőr, kék szem stb. Stílusra viszont teljesen más, ilyen deszkás, baseball sapkában jár, laza, elég bolond. Én teljesen az ellentéte vagyok, komoly, céltudatos, nyugodt lány. Olyannak tűnik, mint azok a srácok, akik nekem 13-14 évesen tetszettek. Mostanában én inkább a 20-as korosztállyal barátkozom, sok egyetemista barátom van, akikkel nem csak bulizásról tudok beszélgetni. A sráccal elég sokat beszélgetek az utóbbi időben és tényleg kedvelem, csak nagyon "őrült" dolgai vannak, a baráti társasága is hasonló hozzá.

Szerintetek mit tegyek, adjak egy esélyt, működhet egy ilyen kapcsolat?

18 évesek vagyunk mindketten.


2012. máj. 6. 11:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Szeretem benne, hogy mindig vidám, sokat viccelődünk, csak néha egy kicsit sok és közelít a kreténség felé.
2012. máj. 6. 11:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát egy próbát megér mindenképp szerintem, főleg ha kölcsönös a dolog.
2012. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Diavolino44 ***** válasza:
Ezt így nehéz. Én úgy gondolom h nem, Rövid távon működhet, de az a srác még gyerek neked meg már nem gyerekekre van szükséged..
2012. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is ilyesmik vagyunk a párommal. Egyetemisták vagyunk, de két év van köztünk a javamra. Ő elvan alélva a buliktól, ivás, fú mennyit ittam stb, én meg ettől csak valamiféle szánalmat érzek. Nagyon szeretem őt, ő is engem és tartalmas a közös életünk, bizonyos téren viszont valahogy nagyon nem illünk össze. Nekem céljaim vannak, amiktől nem tágítok, ő csak úgy lébecol mondván, hogy majd lesz valami.

Ezért nem fogom elhagyni, az már biztos, de reménykedem benne, hogy egyszer benő a feje lágya.

2012. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!