Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 6-dik osztályos vagyok és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6-dik osztályos vagyok és van egy osztálytársam ( lány ) akibe belezugtam de kövér vagyok és hogy tudjam úgymond hogy belémszeressen ez most hüjén hangzott de nem jutott más az eszembe?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 17:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hogy lehettek ekkora parasztok? 6. osztályos, hogy mondhat valaki egy gyereknek olyan hogy: "hülye vagy és dagadt vagy"? Komolyan mondom ha a 100as IQ alatti emberek meghalnának megoldódna a túlnépesedés :S
2013. jan. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Anonymus :D válasza:
Hajrá :) A sport nem árt, ahogy az egészséges étrend sem, de ha ez pl.: öröklődés, vagy esetleg betegség miatt nem tudsz úgy sportolni, mint más (ismerőseim jelentős része fel van mentve mindenféle testnevelés alól) akkor se legyél letörve, mutasd meg, hogy milyen vagy igazából. Ne próbálj mást játszani, legyél önmagad! Sok sikert :)
2013. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igazat adok azoknaka akik normalis valaszt adnak! Ennyi idosen egy gyereknek mert meg ugye az nagyon sok dolog jar a fejeben. Ennek ez a rendje mi is voltunk szerelmesek es ugy ereztuk hogy egy eletre szol ,mikozben nem :) Na de figyelj ne kesedj el ha nem tudod megszerezni lesz majd meg 10, 20, 30 vagy ki tudja hany? Egyebken egy keves sport nem art persze ha megteheted. Es kitartast probald meg de ha nem akkor se keseredj el :) Szerinem nagyon edesek az ilyen szerelem tortenetek ennyi idosen :)
2014. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
"Ha a 100as IQ alatti emerek kihalnanak megoldodna a tulnepesedes" Hat ez nagyon nagy de igazad van. Ennyi idosen nem hulye egy gyerek hanem ezek a problemai majd ha megno lesz mas is nem kell lepontozni! Sok sikert a lanyhoz.
2014. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!