Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy ismerkedésnél rossz témát hozol fel, és a lány írja, hogy őt érdekli meg nincs vele baja, de igazából már leírt mint pasit?

Figyelt kérdés
Néha hajlamos vagyok elfelejteni, hogy a nőket másképp kell kezelni, óvatosan, és egy perc alatt elrontok akár egy heti jól sikerült ismerkedést. Most pl elkezdtem mutogatni egy lánynak egy épülő weboldal sablont, csak mert nem volt kinek, szerintem biztos, hogy sokat zuhantam a szemében akkor is, ha ezt ő maga sem ismeri fel elsőre.
2012. dec. 5. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha külsőre tetszenél neki, akkor érdekelné bármi, amit mondasz v mutatsz neki.
2012. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem írt le, esetleg csak untattad. :-)
2012. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy leírt volna, emiatt biztosan nem.


"Néha hajlamos vagyok elfelejteni, hogy a nőket másképp kell kezelni."

A lóf*szt. Ha másként kezeled, megjátszod magad előtte. És ha esetleg összejöttök, akkor majd jön a jó nagy kiábrándulás, mert nem olyannak mutattad magad, amilyen igazából vagy.

Ismerkedésnél igenis meg kell említeni az érdeklődési körödet, mert később visszaüthet.


Durva példa: tegyük fel, szereted a pókokat, tartasz is egy párat terráriumban. Ha ezt nem mondod meg neki és ő esetleg írtózik tőlük, "you gonna have a bad time", bármennyire is tökéletes vagy, a hobbidat leszámítva.


A te esetedben ugye most végül is munkáról volt szó, de a weboldalból az következik, hogy bizony fogsz a gép előtt ülni eleget. Vannak olyan agyatlanok, akik ezt sem képesek tolerálni (akárcsak a többség a pókokat)

2012. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze létezik, de nem a weboldallal vágtad el magad, hanem alapból nem jöttél be a csajnak. Én is ilyen témában is mozgok, valakinek unalmas, valaki érdeklődik. mivel bevételem van belőle nem csak az időmet pazarlom, így általában nem negatív dolog.
2012. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!