Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira rossz. Nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rossz. Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, pontosabban volt, aki nagyon tetszett, szinte már szerelmes voltam belé, úgy hogy nem is ismerem, csak egy középsuliba járunk.

Egész nap ő járt a fejemben bármit csináltam, mindig ott volt.. és van most is. :( Megszereztem az órarendjét és mindig arra mentem amerre neki volt órája, akkor is ha az több emelettel feljebb vagy lejjebb volt, még azért is mászkáltam 5 percen keresztül, hogy egy pillanatra láthassam a hátát. Iskola után bent maradtam órákat azért, hogy együtt végezzünk és mehessünk el, igaz hogy nem is egyfelé megyünk, de.. nem érdekes.

Askon ( aki nem tudja ask.fm egy oldal ahol kérdéseket lehet feltenni emberektől, úgy hogy ő nem tudja ki vagy.) szóval askon nagyjából mindennap írtam neki.. és olvastam a többi válaszát, és akkor még jobban megtetszett, mert annyira aranyos és nem bunkó mint ÁLTALÁBAN azok a fiúk akik ennyire helyesek. Aztán az is kiderült, hogy tetszik neki az osztályomból egy lány, aki külsőre a leírtak alapján passzol rám és még 2 másik barátnőmre akik közül az egyiknek szintén bejön a fiú, és mellesleg ez a lány közel 9 éve barátnőm..


Ez ment év eleje óta ( 3-3.5 hónapon keresztül ) és tartott előző hét péntekig, amikor arra gondoltam, hogy mit csinálnék ha összejönne egy lánnyal ami nem annyira valószínűtlen hiszen nagyjából mindenkinek tetszik. Szóval úgy döntöttem, hogy megpróbálom elfelejteni, ami hétvégén nem is volt annyira nehéz, de ma amikor megláttam megint teljesen elbizonytalanodtam, először megint olyan volt mint az elmúlt 3 hónapban bármikor hogy legszívesebben megölelném, de aztán eszembe jutott, hogy NEM LEHET, MERT ELDÖNTÖTTEM, HOGY NEM FOGOM EZT ÉREZNI.. aztán pedig csak simán elsétáltam mellette mint eddig mindig.


Most pedig olyan rosszul érzem magam, a sírás határán vagyok és nem tudom, hogy miért.. :'( http://www.youtube.com/watch?v=r5NZE3v5Si8&feature=related ezt hallgatom már vagy 2 órája.. és közben ő jár a fejemben. Bármilyen idézetet olvasok rá gondolok, és annyira rossz.:(

"Könnyes a szemem, remeg a kezem, fáj a lélegzet is, mert nélküled veszem. Szívem mindig fáj és csak te érted dobog, mert rajtad kívül mást szeretni nem tud."


Valaki segítsen! Mit csináljak? Próbáljam elfelejteni vagy kínozzam tovább magam azzal hogy reménytelenül megyek utána?


BOCSI, hogy ennyire hosszú lett, aki elolvasta és válaszol rá, annak nagyon szépen köszönöm.:))



2012. nov. 26. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálj? Szenvedjél.

Eszedbe ne jusson kapcsolatba lépni vele, mert még a végén összejönnétek!

2012. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ktk312 ***** válasza:

Ne köszönd nagyon szépen, mert attól elhányom magam...


Tudom milyen csak éppen a másik nemmel... Beszélj vele hívd el, tudom a fiúk dolga, de ha nem hívod fel magadra a figyelmet akkor lehet nem vesz észre. Örök életedre bánni fogod ha nem hívod el, mert mindig ott lenne a gondolat mi lett volna ha...

Én is kipróbáltam, a csaj kinevetett annyit se bírt mondani, hogy bocs nem. Leugattam a nagy pofájú barátnőjét aztán köszönés nélkül elmentem xd



Ez egy éve körülbelül. Manapság meg néz, szünetben folyton arra leszek figyelmes, de leszarom van más :D

2012. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Adj egy jelet neki,hogy tetszik neked és ha jól reagál akkor bátrabban közelítheted meg.
2012. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. nov. 27. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer van ez az ask.fm-es izé, akkor akár írhatod neki, hogy aranyos a mosolya, üdv: egy, a sulidba járó lány. Biztosan kíváncsi lesz, hogy ki az. Mosolyogj rá, amikor látod... Vagy próbálj csak egy apró "balesetet" összehozni, hogy pont előtte ejted le a tolladat, és felveszi, vagy ilyesmi. Hány évesek vagytok egyébként?

Vagy gondolom, mint minden mai gyereknek, van facebookotok. Ha esetleg tudod, hogy van közös tanárotok, akkor kezdetnek ráírhatnál, hogy szia, bocsi a zavarásért, lenne egy kérdésem XY tanárral/tanárnővel kapcsolatban, úgy hallottam, a ti osztályotokban is tanít... Egy ilyen mindig megadja a kezdőlökést. Aztán ha erről beszélgettek, akkor apróbb humoros löketekkel átterelheted kicsit hétköznapibbra is a témát, de csak óvatosan. Aztán a végén ha írod neki, hogy köszönöd a segítséget, és nagyon aranyos volt tőle, hogy segített, akkor írhatod, hogy szívesen beszélgetsz máskor is vele, persze csak ha ő is akarja, vagy valahogy így.

Ha kölcsönös a szimpátia, akkor sínen vagytok.

Ha viszont úgy látod, hogy nem érdeklődik utánad, akkor próbáld elfelejteni. Tudom, hogy nehéz, hidd el, én is voltam már ilyen helyzetben... De idővel jobb lesz.:)

Csak egyet NE tegyél: ne maradj tétlen, és várd, hogy esetleg egyszer csak odamegy hozzád, és azt mondja, hogy te már régóta tetszel. Vannak ilyenek, de elég ritka, ezért azt mondom, lépj te. A mai világban már elég gyakori, hogy a lányok kezdeményeznek.

Szóval sok sikert, én drukkolok! És ha van valami fejlemény, nyugodtan írj! Akár privátban is segítek, ha tudok, és ha úgy gondolod, hogy szükséged van rá, vagy csak szeretnél valakit, akit ugyan nem ismersz, de meghallgatna.

Bocsi, hogy hosszú lett...

Szia.:)

2012. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszii:D majd írok ha történik valami amugy én mindjart 15 leszek ő pedig 16 éves:)
2012. nov. 28. 15:34
 7/10 anonim válasza:

hallod mennyire ismerős csak nálam az a sztori h Joci-nak hív..de mostanában már rám se néz..: '(

nemtudjátok h hogy vonjam rá a figyelmem?

2013. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eltelt év eleje óta majdnem 7hónap ès már egyáltalán nem kedvelem annyira. "A legrosszabb érzés amikor reményt ad, aztán jéghidegen elutasít"
2013. febr. 21. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ez az egyik lehetséges opció. Majd jön olyan, akit tényleg sokáig tudsz ugyanúgy kedvelni. Kívánom, hogy mihamarabb megtaláld! Hajrá :))
2013. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom szepen:))
2013. márc. 4. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!