Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz tulajdonsag egy 12 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz tulajdonsag egy 12 eves fiu szemeben ha a lany jo tanulo?

Figyelt kérdés
12 lany vagyok

#Kapcsolat tanulas
2012. nov. 28. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább a tanuláson járjon az eszed ennyi idősen...
2012. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12 éves fiúnál igen.
2012. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bakker,hová fajul ez a világ! figyi 12 évesen még korai sztem,de te tudod,várj min 14 ig ;)

meg nehogy a kiscsákó miatt lerontod a jegyedet.nem rosszból mondom ;)

2012. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Nem, eszemben sincs ezert lerontani a jegyeimet csak azt kell hogy mondjam hogy ez egy altalanos tema es en soha nem tartoztam azok koze akik tetszenek a fiuknak. Kivancsi voltam. Amugy meg ezt tartom a legnagyobb hulyesegnek hogy megvaltozzon valaki csak mert tetszeni akar valakinek. Velemenyem szerint akkor mar mem az igazi enet szereti az illeto es ebbol nem lehet igazi baratsag/kapcsolat.
2012. nov. 28. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok,örülök hogy így látod,értelmes lány lehetsz,bár minden kortásad ilyen lenne,és nyugi,majd lesz valaki aki úgy fog szeretni ahogy vagy,én is úgy gondoltam hogy á,nekem úgyse lesz senkim,meg jó tanuló is voltam,mégis van egy 1 éves kapcsolatom :) 16l
2012. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast
2012. nov. 28. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!