Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kideríteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni egy pasiról, hogy volt-e már barátnője?

Figyelt kérdés
A szexről elég nyíltan beszél, de ha szóbahozom a kapcsoslatok témát, egyből terel. Nem tudok rajta kiigazodni. Másodkezű forrásból úgy tudom, nem igazán volt sikere eddig lányoknál, de nem biztos a forrás. Szeretném elsőkézből tudni, hogy mi is az ábra. Milyen apró jelekből veheném észre?
2012. dec. 5. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nem volt sikere, biztos érzékenyen érinti a téma. biztosítsd együttérzésedről, és kérdezz rá/esetleg mesélj a saját balsikereidről.
2012. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
beszélj neki a te volt kapcsolataidról,majd mellékesen kérdezd meg,hogy neki milyen tapasztalatai vannak e téren.
2012. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kérdezz rá nyíltan :) ha nem akar válaszolni hagyd előbb utóbb elmondja de nem szabad erőltetni :)
2012. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én már meséltem neki, de mindig csak elpoénkodta a témát. az a baj, hogy nem vagyunk még abban a viszonyban, hogy őszintén megbeszéljünk ilyesmit, sajnos.. :( pedig én igyekszem éreztetni vele, hogy nekem ez nem lenne gond
2012. dec. 5. 19:11
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor tulajdonképpen miért nem mindegy, hogy volt-e már barátnője??
2012. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
miért ha kiderül, hogy nem volt barátnője akkor mi van? nem mindegy?
2012. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ő nem mondja el akkor nem fogod biztosra tudni mert attól hogy mások nem tudnak róla még lehetett barátnője.

Nekem nem volt de nem tudom hogy a barátaim tudják e.

Van még egy barátom akiről azt tudom hogy 1 barátnője volt kb 1 hétig de én sose láttam a csajt csak ő mesélt róla h ki volt. Tehát ha nem mesél róla akkor azt gondolnám h nem volt neki barátnője.

2012. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem, mert ha nem volt még barátnője, mert nekem tetszik, és ha nem volt még barátnpje, akkor össze-vissza szeretgetném, hogy érezze, milyen..
2012. dec. 5. 19:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogyha nem mesél akkor nem volt neki. Nem véletlen terel.


Szeretgesd így is ,hogy nem tudod biztosan majd ,ha odakerültök kérdezd meg ,hogy "ugye neked még nem volt senkid előttem?" erre lehet terelni fog ,de te vágd rá ,hogy ez olyan szexi...... Talán ez elég lesz neki ,hogy érezze azt ,hogy ez nem baj.

2012. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg a szűzhártyáját!

Ja,hogy a fiúknak nincs olyan.:D

Szóval sehogy vagy kérdezd meg!

2012. dec. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!