Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem tudok kiverni egy fiút a fejemből akivel csak egyszer találkoztam?

Figyelt kérdés
Igazábòl nem tudtam hova soroljam be a kérdést, de a Déliben vagy Kelenföldön szállt fel kb. 2 hònapja és tök jól elbeszélgettünk és azòta nem láttam. Valahogy megfogott és azt vettem észre hogy mindig eszembejut hogy hátha összefutunk. Tök átlagos volt a külseje és nagyon intelligens és kedves volt. Szerintetek van esély rá hogy még találkozunk?

2012. dec. 6. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg a nevét? Kb nulla az esély, hogy összefussatok.
2012. dec. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akár én is lehettem volna a fél életem idén a Déliben töltöttem és olykor-olykor mindenféle "random" emberkékkel is dumálgattam véletlenszerűen mindenféle dolgokról :D


Bár szerintem kizárt, hogy én voltam, DE lehettem volna.

2012. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket a találkozásokat nem értem...egyszer egy sráccal együtt buszoztunk, kiderült, hogy ugyanoda megyünk, jött velem, bemutatkozott, megkérdezte, van-e valakim, mert neki nincs, a koncert után is odajött, lebetűztette a nevem...aztán sosem jelölt be semmilyen oldalon. Ez mire volt jó?


Mint a példámból látszik, akkor se biztos hogy akar valamit, ha megkérdezi a neved.


Szerintem ha úgy alakul, úgyis összefuttok, ha meg nem, akkor megismerkedsz mással.

2012. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem normális. De ki normális? :) Ha úgy vesszük végül is egy térben léteztek mindketten, elvileg egy időben is. Tehát fizikai esély van rá. Nem túl sok, de van.
2012. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Hát igen nem kérdeztem meg a nevét, dehát ő se az enyémet, viszont azt tudom hogy az Óbudai Egyetemen végzett villamosmérnökin és gyakorlaton volt, mikor találkoztam vele, meg azt hiszem Tatán lakik. Hát mindegy, tudom, hogy nem sok az esély rá, csak olyan érzésem van vele kapcsolatban, ami másokkal nem szokott.
2012. dec. 6. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az utolsó kommentedet tedd ki a fészbúkra :) hátha eljut hozzá.

Amúgy szeretem ezeket a romantikus sztorikat :) hajrá!


Elmesélem az én kedvenc vonatos ismerkedésemet. Pestre utaztam éppen, Katalin napra vittem az évfolyamtársamnak egy doboz katicás desszertet. Amikor bementem a fülkébe, az ott ülő srácok épp arról dumáltak, milyen furcsa, hogy nem létezik pl. zöld kutya, piros krokodil meg ilyesmik. :) A leghelyesebb srác megszólalt, hogy ja, például kék katicabogár sincs, pedig milyen szép lenne. Mondtam, hogy nálam pedig pont van :D Aztán a srác elhívott egy kiállításra, mert mint kiderült, szobrásznak tanult. De nem mertem elmenni... szóval szurkolok, hogy másnak összejöjjön.

2012. dec. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aranyos történet :) Mondjuk én se mertem volna elmenni a helyedben :D Facebookra nem teszem ki, mert az nagyon fura lenne...:D
2012. dec. 6. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!