Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti egy kalap alá veszite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti egy kalap alá veszitek az egészségesen vékony, karcsú lányokat a csontkollekciókkal?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem fogyókúráztam, sokat sportolok, egészséges, tápláló ételeket fogyasztok (nem vega). 160cm/ 50 kg, ez az átlag súlyom, plusz-minusz 1-2 kg. Alapból vékony vagyok, keskeny a csípőcsontom, tehát élhetnék akármilyen életmódot, akkor sem lennék telt. Lapos hasam van, van izomzatom. Zsír nem igazán van rajtam.

Sokszor megkapom, hogy húú de vékony vagyok, biztos koplalok, meg az interneten szoktam látni képeket, mikor egy teljesen normális alkatú nőt (nem anorexiás) megszólnak, hogy milyen gebe, meg jönnek azzal a gyenge poénnal, hogy a kutyák játszanak csontokkal.


Szóval nálatok hol a határvonal a karcsú és a csintkollekció között?


Valami ilyesmi lehetek egyébként, a képen nem én vagyok természetesen:

[link]


2012. dec. 6. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

hát ami a képen van azzal a nővel nincs baj szerintem, de más kérdés h te milyen vagy :)

az hogy keskeny a csípőd csak egy dolog, láttam már olyan hogy látszott medencecsontja, de elég nagy hasa volt.

2012. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen kalapod is?
2012. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem veszem egy kalap alá. Sokaknak az tetszik, ha van mit fogni egy nön, nekem alapból inkább a vékony jön be, amilyen a képen is van. Csontkollekciónak azt mondom, aki úgy gebe, h nem egészségesen sovány, hanem izom sincs rajta. Aki sportosan sovány, az jó. Am az 160/50 az sztem nem sovány így számra sem..

30f

2012. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt most az a lényeg, hogy szerintetek milyen egy sovány és milyen egy karcsú nő?
2012. dec. 6. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Akin semmi izom sincs, meg még melle se, az a sovány nekem. Ha már izmos, de nincs melle, az sem sovány. A képen a csaj karcsú, egyáltalán nem sovány, mellesleg elég izmos. Nekem nem tetszik a minimálisnál nagyobb felesleg egy lányon, de ha izmos vki az jól áll a lányoknak is.
2012. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Én nem,én pont olyan csajt keresek mint akit linkeltél,számomra ez az ideál.
2012. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!