Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony, vékony srácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, vékony srácként hogyan tudnék egy alacsony, karcsú barátnőt szerezni, amikor olyan sok magas vagy nagy testű, izmos, jóképű srác van, akit megkaphatnának ezek a pici, aranyos lányok?

Figyelt kérdés
Alacsony srácként hogyan győzhetnék a sok magas sráccal szemben?Tudom, hogy az alacsony lányoknak magas, jóképű srácok jönnek be, ahogy midnen lányna, így működnek, ez az evolúció, de én akkor sem tudok beletörődni, hogy emiatt ssoem lehet olyan aranyos, vékony, alacsony barátnőm, akire vágynék. Mondhatjátok, hogy adjam lejjebb a mércét és válasszak egy számomra nem vonzó, túlsúlyos lányt, de nem fogom. Egyszer megpróbáltam és rájöttem úgy nem lehetek boldog.
2012. nov. 26. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

pont annyira akar téged bárki, mint egy túlsúlyos lányt...

168 cm vagyok, a legtöbb pasi akkora, mint én, vagy csak kicsivel magasabb (ugye, magassarkút hordok), és még egyet sem hallottam rinyálni, hogy de alacsony vagyok.

Fogd már fel, hogy nem a magasságon múlik az egész.

2012. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Na már megint ez a lúzer picsog... :/
2012. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

ha az evolúció csak a magasaknak kedvezne, akkor már nem lennének alacsonyak. pedig vannak bőven. bírom, akik az evolúcióval dobálóznak, mert ettől borzalmasan okosnak és tájékozottnak tűnnek, és azt sem tudják, igazából miben áll a dolog természete... csak úgy mondom: az embernél már annyi minden dolgozik az evolúció ellen (orvostudomány pl. elméletileg akinek vakbélgyulladása van, meg kéne halnia, ha működhetne az evolúció, de nem működik, mert vannak orvosok.), hogy az embereknél tulajdonképpen már nem is érvényes.


a picsogás meg nem fog segíteni, nem az alacsonyságod miatt nem találsz barátnőt, hanem mert szerencsétlen vagy, és árad belőled a negatívság.

2012. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3. hozzászóló. Már nem azért, de az alacsonyak már "kihaltak" :) Nézd meg az átlagmagasságok alakulását az elmúlt évszázadokban. Az átlagmagasság folyamatosan nőtt (ez a jelenség az akceleráció). Valami oka biztos volt, hogy a generációk egyre magasabbak lettek.


Kérdező: Én átérzem a probléma mélységét. Nyilván magasság terén nem kellhetsz versenyre a nagyobbakkal, viszont más területeken képes lehetsz felülmúlni őket. Alacsonyként arra kevés esélyed van, hogy egy éjszakás kapcsolatokat szerezhetsz (az a magas és jóképű pasik kiváltsága), de egy hosszú távú kapcsolatot ki lehet építeni.

2012. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

nagy számok törvénye.


be kell tanulnod egy stílust egy sablonszöveggel, lényeg, hogy az összkép valamiért ellenállhatatlan legyen. naponta 100 lánynak beadagolod, 1 csak rábólint.


mivel a külsőd nem előnyös, ezért a viselkedéseddel kell valamit alakítani, választhatsz elegáns, macsós, stb karaktereket, de lényeg, hogy az eddigi úgy látszik nem vált be.

azt meg szerintem felejtsd el, hogy "azért szeretnek aki vagyok", mert minden kapcsolat érdekről szól, és ha nem vagy kívánatos, senkinek sem fogsz kelleni.


a közhelyes hülyeségeket meg felejtsd el, ne figyelj rájuk, jól teszed, ha kérdezel, de egy lány előtt meg kell játszanod a kőkemény optimista elérhetetlen sikeres férfit.

2012. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért, mert alacsony vagy és vékony,nem vagy annyira hátrányban.Hidd el,lesznek nálad alacsonyabb lányok.Én is alacsony és vékony vagyok de nem érzem annyira azt hogy hátrányban lennék.(Nem vagyok akkora csajozós).Szval kitartás :) Találsz majd egy lányt akit vonzónak is találsz majd,és szerelmes is leszel belé.Meg mellesleg egy alacsony lánynak te is lehetsz "magas és jóképű"
2013. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!