Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nos, talán kicsit kínos, vagy nem is tudom minek nevezzem...

Tavaly volt egy tanárnőm. Nagyon bírtam, szimpatikus volt. Észrevettem, hogy órákon sokat néz a szemembe, olyan igazi mélyrehatóan..és mindig elmosolyodott közben. Eléggé feketeözvegy típus... Szó mi szó, eléggé megfogott benne ez a dolog, kezdett megtetszeni. Ám idén már nem tanít engem, így alig találkozunk, de amikor meglát rögtön furcsa lesz az egész viselkedése... mintha zavarba jönne vagy mifene...

Egy szó, mint száz... én vonzódom hozzá, de nem tudom Ő hogy fogja fel az egészet..

A helyzet az, hogy 18 éves lány vagyok, tehát így még furcsább a helyzet...


2012. dec. 6. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A fekete özvegy párosodás után megeszi a párját.Vigyázz vele!
2012. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Velem csak kivételt tesz.. :) De azért köszönöm ! :))
2012. dec. 6. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Vigyél neki virágot..:D
2012. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kockáztassam meg, hogy lány létemre betipegek egy szál rózsával, majd megkérdezem a tanáriban, hogy xy tanárnő itt van-e? :) ... hát még ez is megeshet, ha lesz bennem bátorság :)
2012. dec. 6. 17:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!