Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem a lánynál? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a lánynál? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba, csak egyszer kérdeztem, de azt mondta nem jövök be neki, viszont tudom hogy jól nézek ki és nem is vagyok hülye, úgyhogy nemtudom mi a baj. Bár van egy barátja aki már kb 10 hónapja tetszik neki, és most járnak kb 1 hónapja, én meg csak úgy fél éve kérdeztem. Naponta chatelünk, és mondta, hogy a közeli barátjai közé tartozok. Van esélyem nála?
2012. dec. 6. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes a barátjába,akkor egyelőre nincs.
2012. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok??

ez így elég bonyolult.

főleg hogy neki közbe barátja is lett...lehet hogy tényleg csak a barátjának tekint.

lehet hogy jót tenne ha te is találnál magadnak valakit,aztán kitudja lehet hogy a későbbiekbe kialakulhat még bármi :-)

én drukkolok mindenesetre neked.

2012. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye? Akkor ez mi: "viszont tudom hogy jól nézek ki és nem is vagyok hülye, úgyhogy nemtudom mi a baj." Ha nem tetszel neki akkor fejre is állhatsz nem lesz semmi. Nem tehet arról senki sem, hogy kihez vonzódik. Nem lesz beléd szerelmes csak azért mert jól nézel ki. Ez nem így működik, ebben nincs logika. Ráadásul még kapcsolata is van. Tiszteld már meg annyival, hogy nem rontod el.
2012. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, el foglak keseríteni.. Ha ezt mondta valszeg most se jössz be neki, később se fogsz. Maradsz a friendzone-ban örökkön örökké. Magyarul a válasz: NEM!
2012. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Am meg, önbizalmad az van... "és nem is vagyok hülye", öcsém, dehogynem, ha nem lennél hülye nem itt tennél fel ilyen kérdéseket...
2012. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, vannak olyanok, akik a kudarcaik után átértékelik az életüket, és olyanokhoz kezdenek vonzódni, akikre addig rá se néztek volna. Most talán még elvakítja a lányt a nagy szerelem, de ki tudja, később mi lesz. Lehet, hogy később sem fogsz tetszeni neki, mert nem olyan típusú fiúkra vágyik, mint amilyen te vagy. Ez csak egy tipp, mi ezt innen nem tudhatjuk, a helyzet alakulása sok mindentől függ.
2012. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, próbáltam már elfelejteni, de minél jobban próbálom, annál jobban szerelmes vagyok :S 15 évesek vagyunk. 5. Válaszoló, nemtudom voltál-e már ilyen helyzetben, de rohadt szar, és az hogy itt írok nem árthat úgyhogy miért ne tegyem meg?
2012. dec. 6. 21:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondoljátok hogy hívjam el valahová találkozni és próbálkozzak, vagy ez bunkóság lenne a barátjával szemben?
2012. dec. 6. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!