Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rázzam le?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki szerelmes belém de nekem egyáltalán nem jön be és már mondtam neki de mintha nem venné tudomásul folyton követ és bámul. Nagyon idegesítő. Szerintetek hogy rázzam le?
2012. dec. 6. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?lehet én vagyok a fiú
2012. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez milyen aranyos! :-D

Mármint az 1-es!!


Egyébként ha te is így zaklatsz valakit, biztos meg tudod mondani, mi kellene ahhoz, hogy békén hagyd a lányt!

2012. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos nemén vok.ugyaneszt csinálom 1lánnyal.keresem az okot hogy hozzáérjek.de nem mondott még panaszt. :D 1válaszoló vok. 14/f
2012. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló ha te is ugyanezt csinálod te mitől kopnál le?
2012. dec. 7. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Rugd

tökön v nemttom mi.Megkérdeztem és azt mondta h,nembaj ha követem,énvok a legjobb barátja,nem szeretne lerázni. :)))))) 1vok

2012. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!