Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a legtöbb mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a legtöbb mostani fiatal tizenéves lány (tisztelet a kivételnek)?

Figyelt kérdés

Nem akarok általánosítani,kérdésem azokhoz szól,akiknek hasonló tapasztalataik vannak.


Szóval mostanában azt veszem észre,hogy a 18-20 éves lányok is úgy viselkednek,mint a 15-16 évesek.

Vihognak,röhögnek mindenen,felszállnak a buszra,pletykálkodni,és kénytelenek rájuk szólni az utasok,nem egyszer,akkora hangjuk van.....

Komolyan,mint egy hiéna csorda.

Múltok sétáltam az utcán,velem szembe jött 2 fiatal huszonéves lány,és a szemembe vihogtak,nem bírtam ki,megkérdeztem,hogy mi az lányok?

Erre "semmi,szép a szemed,hihihi...."

Még ez el is menne,14-15 éves kis csitriktől,de ezek olyan húsz év körüliek.

Meg megismerkedtem egy lánnyal,két hete,de semmi közöset nem tudunk csinálni,mert neki az a szórakozás,ha leül a facebook elé,és lájkolgathatja a haverjai,barátnői képeit,

megoszthat ezt az,akár 3 órán keresztül,ami szerintem nem normális.

Nem vagyok kezdő,annyira fiatal sem,régen is volt barátnőm,de visszasírom,mert anno nem volt ez,hogy a lányok ennyire függtek a számítógéptől,hogy a facebook jelentette nekik a magánéletet,meg a szórakozást......



2012. dec. 4. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Úgy látszik vonzod ezeket az fb nyomikat! :D

Keresgélj máshol... :)

2012. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom,sokszor olyan hangosak,hogy hallani lehet miről beszélnek.

Múltkor egy csaj,meg 2 barátnője leültek mögém a vonaton,és az egyik arról beszélt,hogy az egyik barátnője pasijával lefeküdt egyszer,de ezt nem akarja hogy kiderüljön....

Istenem,komolyan a fejemet fogtam,elpletykálj 2 másik embernek,jó hangosan a vonaton,de nem akarja hogy kiderüljön.....

2012. dec. 4. 11:46
 3/13 A kérdező kommentje:

ma 11:44


Interneten,és élőben is szoktam ismerkedni....

De azt veszem észre,hogy egyre több ilyen lány van,ritka a normális lány,akinek 2 kemény óra után nem lesznek facebook elvonási tünetei,még az ismerőseim,rokonaim között is sok az ilyen lány

2012. dec. 4. 11:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor en kivetel vagyok :)
2012. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A 15-16 évesek manapság gyakran huszonfelülinek néznek ki.

Nem lehet, hogy te is ilyen "18-20 évesekbe" futsz?


Legutóbb is beszélgettem egy lánnyal, elsőre 25-26-nak tűnt... s csak a beszélgetés során derült ki, hogy még a 18-at se töltötte be.

2012. dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nem utolsó

akivel ismerkedni szerettem volna,szintén magában hordozta ezeket a tulajdonságokat,és 21 éves

kiábrándító...de ez van

2012. dec. 4. 12:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod. Sok idióta kis egyetemista görcs p.csa..
2012. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Én úgy gondolom, ugyanennyi buta liba volt tíz éve is, csak jobban kellett ügyelniük egy illedelmes felszínre talán, így csöndben voltak ennyire idióták. Mondjuk tény, hogy a rendszerváltás után születetteknél eléggé látványosan elmozdult az arány, de ez az állatfajta nem a facebookkal született.


Akkor még nem volt facebook, otthoni internet is kevés, cserébe a volt középsulimban az összes nyomorék a chat.hu-n lógott egész délután. Amikor én voltam gimi elsős, akkor jöttek be az első olcsó mobiltelefonok, mondanom sem kell, az összes csaj vihogva sms-ezett a rózsaszín telefonjáról, ha kellett, ha nem. Akkor apukák nem a gép előtt üléstől, hanem telefonjuktól tiltották el a lányukat; főleg a több tízezres telefonszámlák miatt. Igenis abból a korszakból is tudnék nem egy csajt mutatni, akik 12-13 évesen már aktív szexuális életet éltek, és mindezt csak a saját ismeretségi körömből, a huszon- harmincévesek mégis a mai tinik erkölcseit szidják. Akkor még nem volt Gyakori Kérdések, akkor a bravo magazin releváns levelezőrovatában kérdezték a csajok, terhesek lehetnek e az anális szextől - bár ez már akkor is trollkodás volt csak, ha akkor még nem is úgy hívták.


Szerintem az internet csak feltárta ezt a jelenséget, így most mindenhonnan ez folyik a pofánkba, elkerülni sem tudjuk. Na EZ nem így volt tíz éve. Hogy ezek az emberek miért ilyenek? Elkényeztetettek: egy fűszálat sem tettek még keresztbe semmiért sem. A szülők igyekeznek kímélni őket, hogy tanuljanak, legyenek ügyes, okos, jól kereső diplomások, esetleg bájos szép kislányok, akiknek majd okos, ügyes, jól kereső diplomás férjük lesz. Nem próbáltak még ki semmit, nem is érdekli őket semmi, csak a cejelem, a cex, az aboridzsinál, a mekdonáldsz, a hollywoodi házasságok, meg a tököm tudja még mi. Buta sznobizmus mindig is volt, lesz is mindig, csak a szocializmus alkotta látszategyenlőség és szegénység miatt volt egy időszak, amikor ebből kevéssel találkozott az ember.

2012. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagyok lány, és az én osztálytársaim is majdnem kivétel nélkül ilyenek. Hiába szólok rájuk, hogy 'most már elég lesz' meg 'hagyjuk már' , semmi. Röhögnek, vihognak, állandóan perverz vicceket mondanak, és hihetetlen nagy perverznek állítják be magukat, pedig (leellenőriztem már pár kérdéssel) az égvilágon semmit sem mernének megcsinálni. Nem tudom miért jó ez.

Hál' Istennek én megkomolyodtam, nagyon rövid időszak volt az, amikor ilyenek csúsztak ki a számon, persze akkor sem annyi, mint nekik egyenként, egy nap alatt. És ezt hallgatni egész nap...


18/L

2012. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 14:24 szia!

akkor ezek szerint vannak még normális lányok :)

előző 85-ös,tévedsz,azt hiszed vágod a témát!

26 éves vagyok,régebben is ismerkedtem,és nem volt ilyen sok agyhalott.....szerencsére nem vagyok egy csúnya béka,elég sok lánnyal ismerkedtem,van összehasonlítási alapom és régebben sokkal jobb volt a helyzet...lehet hogy 25 éven felül kéne ismerkednem....

2012. dec. 4. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!