Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Falun hogy lehet barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Falun hogy lehet barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
mindenki akit ismerek lányt van valakije..
2012. dec. 6. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sehogy! azért költözök el én is:D meg a munka miatt is:D
2012. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ha van lehetőséged költözz el ..jól teszed..
2012. dec. 6. 22:21
 3/15 anonim ***** válasza:
túl sok a falu meg a kisváros......még moziba se tud menni az ember
2012. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
sokan azt hiszik hogy falun milyen jó.. mindenki ismer mindenkit..de lány van 5-6 kb és ennyi ugy hogy lehetőség =0
2012. dec. 6. 22:24
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is falusi vagyok, 17 fiú, és még nem volt barátnőm..

Nagyon unalmas nyomoréknak lenni. Mégsem vagyok csúnya, csak nincs önbizalmam. Egyébként mi általános suliba 7-en voltunk fiúk, abból csak annak az 1 cigánynak volt még barátnője, aki velünk járt. Mind a 6 "magyar" fiú még nem tudja, hogy milyen, ha van 1 barátnőd. Egyszóval nehéz!

2012. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hmm hát igen, én is falusi vagyok, és megmondom őszintén így 26 éves fejjel, meg már régóta vágynék városba, de az a helyzet hogy a gyerekkoromat egy kib@szott városival sem cserélném el. Ezeket (azt tudni kell hogy én csibész voltam világ életemben) az élményeket amiket itt falun szerezhettem semmi sem pótolhatja, és nem is adnám semmiért. Meg akiket ismerek arcok, van köztük minden féle, alkesztól az ügyvédig minden, Őket sem cserélném le más ismerősökre. Végül is, jól van ez így, ha nyüzsgésre vágyok elmegyek a legközelebbi városba (Eger, Miskolc) ha meg nem, akkor pont jó itt. Ez van, itt születtem, de én egyre jobban, úgy vagyok vele hogy egy cseppet sem sajnálom.
2012. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
da az se mindegy milyen faluba laksz érted? mi falunkba ezren laknak az nagyon kevés..szinte csak öregek laknak it.. fiatalok nem nagyon mármint olyan 17-18 évesekre értem..ugy hogy ha lesz lehetőségem el fogok menni innen az tuti..más életet kezdeni más emberek mindegy csak ne legyen ez a unalom..
2012. dec. 6. 22:30
 8/15 anonim ***** válasza:
ejnye...falusi vagyok és örülök neki!!!
2012. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem a Te hibád, hogy bezárt a fonó!

Én tanyán lakok, tudok ismerkedni...

2012. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1600-1700 ember lakik itt. Itt is rengeteg az öreg. Meg a cigány.
2012. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!