Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki mindig mosolyog rám, látszik rajta, hogy bejövök neki, de van pasija. Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
csábítsd el a pasit
2012. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem csak félreérted?


Sajnos én pl. közvetlen vagyok az emberekkel. Ugyanúgy mosolygok rájuk, közvetlen vagyok velük, kedves vagyok velük... stb. és már nem egyszer volt ebből félreértés, mert ők félreértették a dolgot.

2012. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem, ez tipikusan olyan mosoly
2012. dec. 6. 22:59
 4/11 anonim ***** válasza:
vagy csak te hiszed azt. ha tényleg bejönnél neki, akkor veled lenne
2012. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csefy, ez jó nagy hülyes amit írsz, amikor volt barátnőm évekig, nekem is bejöttek más nők. A kettő független egymástól...
2012. dec. 6. 23:03
 6/11 anonim ***** válasza:
az ok, hogy bejön, de nem úgy, hogy most azonnal kikezdenél vele. gondolom a csaj sem fogja otthagyni a pasiját azért, mert tetszik neki más férfi is
2012. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az van, hogy vagy megcsalja a pasiját vagy nem.
2012. dec. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
csefy-nek igaza van tetszel neki ha neked is tetszik a lány harcra fel
2012. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nah ezt jól leírtam istenem jobb ha lefekszem sorry az értelmes fogalmazásért
2012. dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

első verzió. A lány egy képmutató disznó, hisz abban ,hogy mindenki felé fel kell tennie a boldogság maszkot, mindenki megérdemel egy kedves mosolyt címszó alatt, ezzel a saját imázsát növeli, ha mindenkinek a szépet mutatja, és ő ezáltal közkevelt személyiséggé válik.

Kettes verzió. A paliját már annyira unja mint a szemetet, csak azért tartogatja,hogy ne legyen tömeglen a luka, tehát csak puncihézag pótló szerepe van.Arra van tartva, ránevelve, hogy azért legyen. Amint jön egy jobb, hamarosan pi>csán lesz rúgva. Te vagy ezek szerint a jobb, és most éppen mossa az agyadat, hogy szabadítsd már ki ebből a régóta tartó szarunalmas kapcsolatából.

2012. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!