Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a kép?

Figyelt kérdés

Sajna nem értek a programozáshoz, de azt vettem le belőle, hogy a szerelemmel (szív) kapcsolatos. De ha nem, javítsatok ki pls:D

[link]


2012. dec. 6. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

egy szójáték hogy a szavakat {} meg hasonló karakterek neveivel én sem értem pontosan csak kb annyit hogy olyasmi lehet, hogy ne úgy éld az életed hogy... hanem úgy hogy....

mint amikor to helyett 2-t írnak mert a kiejtés hasonló

2012. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mit keres ott az a szív? Meg az a két 1es két egyenlőségjellel?:D Vhogy nem áll össze a kép... vmi programozó nincs fenn így este?:D
2012. dec. 6. 23:14
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem programozó kell hanem olyan aki jól beszél angolul, ne haragudj én sem értem :D csak következtetek mert elég sok hasonlót láttam, az oldalon ahol láttad valaki talán kommentben odaírta :D
2012. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy programrészlet, egy ciklusról. Fordítása naggyából: csináld: éld életed szerelemmel/szeretetben/ szívből (paraméter) amíg 1=1 (vagyis végtelenségig)
2012. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 ohh köszi... na csak sikerült megfejteni:) :D
2012. dec. 6. 23:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Szívesen! Néha azért jól jön, ha az ember tud programozni (persze amellett, hogy számomra rendkívül érdekes hobbi). ;)
2012. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A while(1==1) egy végtelen ciklust jelent. A Do a függvény neve, azaz tedd, hajtsd végre azt ami a {} között van. A live_life a feladat (utasítás), a zárójelben a szív az, hogy az élet mely értékét (itt: szeretet) kell figyelembe venni. A while(1==1) pedig a végtelen ciklus, azt jelenti amíg az 1 megegyezik 1-el, tehát két konstans, nincs benne változó. Lefordítva annyit jelent, hogy éld az életed szeretetben örökké.
2012. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát igen, főleg most jól jött nekem;) :D
2012. dec. 6. 23:29
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 köszi neked is, hogy ilyen részletesen leírtad:) így most már teljesen érthető az egész:D a végén megtanulok programozni xd
2012. dec. 6. 23:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!