Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek az exemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek az exemmel?

Figyelt kérdés

Hétvégén egy helyen leszünk. Hónapok óta nem beszéltünk jóformán, és nem is láttuk egymást. Neki van egy távkapcsolata és nemigazán jó, ahogy észrevettem. Tehát nem egy tökéletes kapcsolat, alig tudnak találkozni, a lány szerintem nem is szerelmes.

Viszont én még szexuálisan vonzódom hozzá, nagyon valószínű, hogy ő is, gondolom ez nem múlik csak úgy el.


Hogy viselkedjek vele, hogy egy fincsi "kaland" legyen köztünk aznap?


2012. dec. 7. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ami egyszer nem működött, az máskor se fog...... kalandot meg miért pont vele akarsz? nem lenne szép a nővel szemben, te meg csak lejáratod magad:(
2012. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ismered a kapcsolatunk körülményeit. Egyébként miért járatnám le magam???
2012. dec. 7. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor miért nem írtad le? azért mert ezzel r.bancot csinálsz magadból, és könnyen megtörténhet h visszafelé fog elsülni a dolog...
2012. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja bocs, fiú vagyok nem lány. :)
2012. dec. 7. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
A párod volt és nem tudod hogyan lehet szexre csalni?!
2012. dec. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez egy kicsit speciálisabb eset...
2012. dec. 7. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!