Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi idézetről? Igaz lehet?

Figyelt kérdés

"Ha két embernek együtt kell lennie, akkor a végén úgyis visszatalálnak egymáshoz.."


Valaki, hasonló tapasztalatokkal?


2012. dec. 7. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez valami predesztinációs fasság?
2012. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt valami depressziós ember kitalálta és annyi volt a dolog...hülyeség az összes ilyen idézet szerintem
2012. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én nem tudom, mit gondoljak róla. Nekem annó még a nagymamám mondott hasonlót, most pedig megláttam. Gondoltam utánajárok, mások milyen véleményen vannak ezt illetően.
2012. dec. 7. 16:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kálvinista.
2012. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy te magad is írtad ez egy idézet. Nem bölcsesség, de még közhelynek sem állná meg a helyét. Igaznak semmi kép sem mondanám, de bizonyára sokan vannak akik a nehéz időkben hihetnek benne ezzel is át lendülve -vagy pont leragadva- az adott problémán.
2012. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy idézet, de volt már ilyenben részem.
2012. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már ott bukik az össze hasonló elmélet, hogy a legtöbben elképzelnek egy nagy Ő-t, meg hogy van egy Tökéletes Pár, holott az azért tiszta sor, hogy a korosztályuk 99,99%-ával nem is találkoznak életük során, csak a relatív szűk környezetükben ismerkednek és ott teremtenek kapcsolatot. Honnan is tudhatnánk, hogy nincs-e egy hozzánk sokkal jobban illő ember a világ túlvégén, akinek a létezéséről nem is tudunk és nem is fogunk tudni?
2012. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ASOT ***** válasza:
igazuk van, ez csak egy idézet, egy anno valamikori valaki kétségbeesett keserű időszakának gondolata..
2012. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz. Az egész sorsszerűség-elméletnek annyi a lényege, hogy elkeseredett, magányos emberek nyugtatgathassák magukat, hogy még van remény. Sokkal kellemesebb abban hinni, hogy van egy kiutalt párod, és meg fogod találni, és meg van írva minden, mint beletörődni, hogy bizony neked kell cselekedni, mert nincs Sorsbácsi, aki előre eltervezett volna mindent, és neked csak sodródni kell az árral, odafenn úgyis Happyendet szántak neked. Vagy ha nem, hát esélyed sem lehetett volna megszerezni. Ez önámítás. Nincs olyan, hogy két embernek együtt KELL lennie. Olyan van, hogy két ember együtt szeretne lenni, és akkor, ha lépnek, együtt lehetnek.
2012. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!