Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy baj ha kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lpeter87 kérdése:

Miért olyan nagy baj ha kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Én kövér vagyok de a keménykötésű fajta, szemüveges vagyok és egy betegség miatt eltorzult a hangom egy kicsit, ráadásul nem mondhatom magam pénzesnek sem sajnos elég sokszor anyagi gondokkal küzdök. Viszont több barátnőm is volt minden féle szép és kevésbé szép, barna szőke vörös fekete, magas alacsony,okos kevésbé eszes, és most is van egy magas barna szép feleségem és egy gyönyörű 4 éves kislányom. Na mindegy arra akarok kilyukadni, hogy mért van az, hogy egyes emberek nem bírják elviselni a látványom ? A múltkor is felszállok a villamosra és egy 18-19 körüli " kemény legény" (én 26 vagyok) egyszerűen odaszól, hogy "de ronda kövér disznó vagy !" ( mondjuk kapott tőlem egy akkora sallert, hogy legurult a villamosról de azt nem azért kapta amit mondot hanem azért mert milyen jogon szól be egy idegennek !) Több helyen hátrányosan megkülönböztetnek holott hiába van rajtam + 30-35 kiló még se mozgok sokkal lassaban és ügyetleneb sem vagyok egy picit fáradékonyabb vagyok de ennyi. Mi a véleményetek ? (172 cm, és 120 kiló vagyok)

2012. dec. 7. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nem baj. Mert nem foglalkozom így senkivel különösebben szóval nem érdekelne h kövér vagy ha meglátnálak buszon.


Hidd el h Télen a csúszós utakon még örülni fognak neked mikor beragad a busz és kelleni fog a súly.

2012. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

nem baj.. de azért ne legyél igénytelen,

egyébként ha egy pasi elfogadja a millió egy hibámat akkor már más nem számít :)

2012. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
xD Csak annyi hogyha én jól érzem magam a bőrömben, mást mért bánt az alakom?
2012. dec. 7. 21:16
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az sanyi?
2012. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok igénytelen én is szeretem a jó cuccokat és rendesen tisztálkodom akár naponta többször is.
2012. dec. 7. 21:17
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem Peti vagyok.
2012. dec. 7. 21:18
 7/19 anonim ***** válasza:
Mert ilyen a világ bunkók vannak és lesznek is.
2012. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapvető társadalmi probléma. Mindenki ( a nagy többség ) a Tv előtt nyálazva tölti el a gyerekkorának egyharmad részét. Ez velem is így volt. Viszont a világ gyorsabban fordul mintsem reagálni tudna a felmerülő problémákra. Nagy fogyás, Norbi update, Super Size Me, szülés utáni csoda fogyások a celeb világban... és még sorolhatnám. Nem azt sugározza a média amit a való világban tapasztalnak majd az emberek. Persze ez a mentalitás az érettebb korosztályra is vonatkozik. Senki sem emeli fel a hangját hogy "figyu van aki nevet egy nagyot és már 3 kg-t hízik ne csesztesd, mert nem szolgált rá". A kövérség már piacot nyert magának. Fogyi tabik, a kormányunknak volt anno egy okos ötlete hogy aki súlyproblémával küszködik kevesebb gyógyszertámogatást kapjon amiért nem tesz azért hogy le fogyjon... És mivel ez a probléma nem a lakosság túlnyomó részét érintő kérdés senki nem merül el magában hogy hol is van itt az igazság.

Őszintén szólva nem probléma hogy kövér vagy, ha ezt te el tudod így fogadni és meg tudod mutatni a sok baromnak hogy az átlagba tartozni sem kiváltságosabb mint kiríni a tömegből.

2012. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Na ott a pont! Sokan azt súlykolják le kéne fogynom (Persze nem az aki közelebről ismer) az orvosom is azt mondta nem lesz ennek jó vége, utána percekig meredten bámulta a vérképem mert abba hibát nem talált és őse érti miért nincs még magas vérnyomásom meg cukor betegségem és a koleszterinem is normális szinten van, mondtam is neki rendesen eszek csak egy pohár víztől is hízok. Most akkor egyáltalán ne egyek?
2012. dec. 7. 21:54
 10/19 anonim ***** válasza:
Lehet hülyén fog hangozni, de én már sokszor eljátszottam a gondolattal, hogy lehet több esélyem lenne alányoknál kövér emberként, mint 52 kilósan...
2012. dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!