Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kövéreket sosem értettem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövéreket sosem értettem. Miért nem fogynak le?

Figyelt kérdés
De úgy teljesen komolyan. Csomó közülük nagy szerencsétlennek állítja magát, nem kell a fiúknak így nyivákolnak. Miközben az egyetlen radikális taszító erő ami a srácokra kivetődik az a dagiság. Tőlünk elvárják hogy izmunk legyen, gyúrjunk rá. Nem igaz hogy minden elfogadóak mert nem azok. Társkeresőn ilyet írnak: "Akik nem helyesek azok kíméljenek" közben a csaj meg olyan dagadt volt hogy folyt róla a bőr. Nem egy ismerősöm van aki régen túlsúlyos volt és lefogyott és hihetetlen vonzóvá vált, bárki büszke lehet mellette.

2012. nov. 27. 00:34
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
34%

hormonprobléma

3 évig szenvedtem vele mire kiderült mi a baj


és én kedvesem a duci csajokat :-)

életvidámak helyesek és nem nyivákolnak mert simán lecsapják a jó pasikat a gebe csajok kezéről

:-P

2012. nov. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Hormonprobléma. Oké, én nem állítom, hogy rém egyszerű, mert akkor nem állna fenn a probléma. De saját megjelenésünkről, fizikumunkról van szó, ennyi megér ez a megerőltetés. Ki az, aki le tud szokni a cigiről? Ki az, akit előléptetnek mert jobban dolgozik, mint a többiek? Akiben van kitartás és akarat. Lefogyáshoz is ez kell. Valaki attól fogyott le, hogy felrakták a fogszabályzóját és nehezebben tudott rágni. ... Ennyit erről.
2012. nov. 27. 00:41
 3/50 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le (oké, te nem)
2012. nov. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
40%

A duci csajok sokkal kedvesebbek, mint a deszkák.

Az, hogy Te nem kedveled, egy dolog.

Nézz körül, és meglátod, hogy nem mindenki osztja a nézeteidet.

2012. nov. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
70%
Vagy tényleg hormonprobléma, vagy nem változni akarnak, hanem azt szeretnék, ha így fogadnák el őket, vagy nem akarnak egész életükben utálatos diétákkal vesződni, vagy valami lelki problémájuk van és bánatukban esznek, vagy szeretnek olyanok lenni, amilyenek és megvárják, amíg olyat találnak, aki pont így szereti őket (ők rendszerint meg is találják). Szóval sok oka lehet, legalább annyi, mint annak, hogy a soványok nem formásodnak, izmosodnak.
2012. nov. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Csakhogy a kövér nem szépideál :) Így egy pozitív változtatással az érdekeltségüket minimálisan, úgy 80%-al meg tudnák növelni így párválasztással se lenne gondjuk. Hiába ez az elv hogy "azt keresem, aki így fogad el" Hogy? Kicsoda? Aki nem is ismeri őt? Ez hülyeség, úgy lesz bele szerelmes valaki, ha előbb beleszeret, egy régebb óta húzódó kapcsolatnál gyakori az elhízás, de nem is oda irányult a kérdés. A duci kedvelőket meg tudom hova tegyem itt az oldalon. Oda, ahova az apró, vékony, nem adonisz, csendes önbizalom hiányos mosolygós fiúkat kedvelő lányokat is. :D Tehát amit itt az emberek 4/5-e elfogad, az a való életben 1/5-re módosul. Csak idő kérdése amíg ezt más is észreveszi, ha eddig nem tette.


Mindentől függetlenül köszönöm a válaszokat és lehet vitázni továbbra is nyugodtan :)

2012. nov. 27. 00:51
 7/50 A kérdező kommentje:
Előző kérdésemet javítanám, nem 1/5-öd, inkább olyan 1/50-ed a reális arány.
2012. nov. 27. 00:52
 8/50 anonim ***** válasza:
85%

"Csakhogy a kövér nem szépideál :)"


Az általánosan sugallt szépségideál nem esik egybe a férfiak valós igényivel.


A sovány nők sokkal frusztráltabbak, és lelkiismeret furdalásuk van már 1 kiló súlymozgástól is.


Tulajdonképpen a női soványság erőltetése abnormális dolog. A nőket jobban érdekli a saját súlyuk és mások súlya, mint a férfiakat. Konkurenciaharc van a háttérben. Ezért nem érted a kövéreket. Biztos gebe vagy, aki számolja a kilokalóriákat...

2012. nov. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, de én tényleg elég sok olyan párt ismerek, ahol magas, vékony pasinak duci párja van és nem hogy elfogadja a nőt, de szerelmesek egymásba. Vannak, akik már tíz, tizenöt éve is. Van igazság azért abban, amit mondasz, tényleg sokan vannak, akiknek nem tetszik a kövérkés alkat. De vannak, akiknek nem is ez a lényeg. Meg aztán aki alapból könnyebben hízik, nem feltétlenül akarja egész életében kínozni magát a fogyókúrákkal, csak hogy valakinek megfeleljen. Van, aki igen, de nem mindenki. Meg olyanok is vannak, akik szeretnének fogyni, de valamiért tényleg nincs elég kitartásuk hozzá. Ez sem egyforma mindenkinél.
2012. nov. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
74%
Én arra lennék kíváncsi,hogy te hogy nézel ki.Kilóktól függetlenül lehet hogy súrolnád az alsó határt.
2012. nov. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!