Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni ha már teljesen ilyen mogorva lettem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok magamnak való, de sok dolgot már nem tudok értékelni, mivel ide jutottam az életem alapján...

Gyakran mondják, hogy mosolyogjak többet, mert akkor sokkal helyesebb vagyok és a lányok is a mosolyomat szeretik, de ha egyszer magamtól nem megy akkor erőltetve már nem olyan... Amikor meg összeszedem magam kapom újra a pofonokat és már nem tudok senkinek se megnyílni, ha látják rajtam, hogy gond van és kérdezik csak annyit mondok semmi csak rossz napom van. Sajnos ennyi dolog után már nem tudom az élet napos oldalát nézni...


2012. dec. 7. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Belső munka! (Lelki.)

Tényleg ne a külsőt (pl. mosoly) erőltesd.

Nem a külsővel tudjuk elhitetni a belsőt, hanem az őszinte emberből spontán kifejeződik a belső. Tehát lélekben kezd a munkát. Az sugárzik ki, ami belül van.

2012. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és hogy?
2012. dec. 7. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Váó! Magamra ismertem, mintha magamat olvasnám. Ez egy lelki pöcegödör. Ebből nem jössz ki. Kizárt.

Kb. akkor jönnél ki belőle,ha csoda történne.

Egy neked örülten tetsző lány mondjuk odamenne csak úgy spontán hozzád, és mosolyogva azt mondaná, te vagy álmaim palija, gyerek, beragyogom az életed. Ekkor te éreznéd, hogy kellesz valakinek, éreznéd, hogy te is egy szerethető ember vagy, nem pedig egy mellőzőtt, nélkülözött fasz.

Egyszerüen magad nem tudod kirángatni ebből.

Az ilyen mogorva életunt pofával közlekedő emberek szerintem mind ilyenek. Én is érzem, mintha lélekben minden oldalról le lennék láncolva. hiába is akarnék, nem tudnék kitörni belőle. Csak vergődsz, sehol nem találod a helyed ebben a kib aszott világban. Mosoly ha nem őszinte, mocskos erőltetetten néz ki. A szád félrehúzod olyankor, de a szemed nem hogy nem mosolyog, inkább sír közben. De nincs meg benne az összhang.

2012. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kicsit én is magamra ismertem :)

Nekem az segített, hogy elvonatkoztattam a nőktől. Elkezdtem gitározni, abban találtam meg azt, ami eddig hiányzott.

Igaza van az egyik előttem szólónak, elsőnek a magad háza táján tegyél rendet, utána a mosoly magától jönni fog :)

Próbálj valami olyan dolgot keresni, amiben kifejezheted magad. Nekem bevált :)

A legjobbakat :)

2012. dec. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hasonlót terveztem írni, mint az előttem szóló, tehát nem ismétlem. Csak kiegészítem.


A lényeg, h ami egy ideje nem jön össze, pihentesd, bár ne add fel a reményt. A megoldás kulcsa, hogy keresd, amire VAN LEHETŐSÉGED, és tedd, AMI JÓL ESIK -ere koncentrálj, és kevésbé arra, ami egy ideje nem megy.


Persze ügyelj, h ne okozz kárt másnak eközben sem, ezáltal sem. (Az önvédelem más eset.)

2012. dec. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, de mindig is magamnál próbáltam helyrerakni a dolgokat. :) Nem éppen a párkapcsolatokra gondoltam ezzel az egésszel, habár arra is. Életunt pofám nincs inkább egy gyilkost látnak rajtam... :/ A baj meg azzal van, hogy én ilyen vagyok... meg még van jó pár tulajdonságom ami pozitív, vagy éppen negatív... és én nem változok sose, csökönyös egy idióta vagyok ilyen téren, de belőlem senki nem fog csinálni olyan embert amilyet éppen látni akar..
2012. dec. 8. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Nahát, én is írhattam volna. Csak én nem rossz napra, hanem fáradtságra szoktam hivatkozni.

Nem fejtem ki, nyilván nem az én panaszkodásomra vagy kíváncsi.

Most azt találtam ki, hogy elmegyek önkéntesmunkára vagy diákmunkára kisgyerekek vagy idősek közé. Komplett szeretetcsomag. Adás+kapás egyszerre. És beiratkozom egy nyelvtanfolyamra. Muszáj lefoglalnom magam valamivel, mielőtt beleőrülök.....

Neked is ilyesmit javaslok. Valamit,ami kimozdít és eltereli a figyelmed.

2012. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!