Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Discoban teljesen idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discoban teljesen idegen lánnyal hogy lehet táncolni? Meddig lehet elmenni? Arra gondolok amikor a lány háttal van a srácnak, és úgy dörgölőznek egymáshoz, azt csak "ismerősök" szokták csinálni?

Figyelt kérdés
Elég hülyén tettem fel a kérdést, de új vagyok a disco dologban, nem tudom mi a határ ilyen téren. Minden info érdekelne.
2010. okt. 23. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Hátulról csak idióták/amatőrök kezdeményeznek.

Szemből sem az igazi,mert fenyegető lehet a csajnak,szerintem oldalról-elölről a legjobb.

Összepillantasz vele és ha nagyjából jó a jelzése,már mehetsz is oda.

2010. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Nekem volt olyan, hogy szembe jött velem a srác, táncoltunk, aztán mögém került, benyúlt a nadrágomba - ezt még hagytam is, majd le akart smárolni - na itt telt be az a bizonyos pohár!
2010. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Hagyod, hogy belenyuljon a nadragodba es azt nem, hogy lesmarol?
2010. okt. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát. Én új voltam discoban (lány vagyok amúgy). Őő, finoman fogalmazva rámenős volt mindenki szartak rá mit hogyan illik. Egyszerűen odadörgölőztek és utána nem tűntek el. xD

Hihetetlen volt komolyan. És valami 5-en biztos.. persze mindegyik tök részeg volt..

2010. okt. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha ne mássz rá senkire hátulról, az olyan bunkó dolog, esélye sincs szerencsétlen lánynak kivédeni a támadást, csak utólag küldhet el az anyádba, de addigra már elrontottad a hangulatát, mire jó ez??
2010. okt. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok ok, értem. Nem akarok semmi ilyesmit erőltetni, csak kérdeztem, mert nem vagyok nagyon benne a témában. Mégis, hogy szokás ezt csinálni egy ilyen helyen? Hogy lehet felcsípni egy csajt ilyen helyen (egyéjszakásra)? Lehet most lenéztek ezért, de szeretném ezt is kipróbálni. Remélem válaszoltok még azért.
2010. okt. 24. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!