Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan pasit mutatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan pasit mutatni, aki kicsit mackós testalkata ellenére izmos?

Figyelt kérdés
Ezek a pasik jönnek be, és szeretném megmutatni a barátnőimnek, hogy igen is valaki nem nádszál vékony testalkata ellenére lehet izmosabb, de legalábbis nem plöttyedt.

2012. dec. 8. 02:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

fekete laci fiatalon.

de megnézheted bármelyik erőemelőt vagy erősembert.

náluk nem számít a magas testzsír különösebben és van is rajtuk rendesen felesleg.

viszont a zsír alatt tiszta izmok.

2012. dec. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, de az erőemelők már a túl "nagy" kategóriában vannak - az én ízlésemnek. Én átlagosabb pasikat keresek, nem tudom, mennyire érthető ez így. :O


Mindenesetre köszi, hogy válaszoltál, zöld kezeltem! :)

2012. dec. 8. 03:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

a bal oldali zsírosan

[link]

és zsír nélkül

[link]

2012. dec. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Kedves kérdező, szerintem én pont abba a kategóriába tartozom, amit te lefestettél. Képet nem tudok küldeni, meg nem is akarok. De tuti. Na én alszok egyet, holnap dolog van!
2012. dec. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Haha.... köszi? :D
2012. dec. 8. 03:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok jelenleg.Elég széles vállam,mellkasom,vastagabb karom van,enyhe V-formám.A hasizmaim is elég kemények,de van rajtam kb. 5-6 kiló felesleg.A kis szálkás "izmos" osztálytársaimat fél kézzel meg tudom emelni:D

18/F

2012. dec. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Oh jajj, nem tennél fel magadról egy fej nélküli képet? :D

Könyörgöm, valaki mutasson egy ilyen pasit. :))

2012. dec. 8. 13:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem rakok képet,nem engedi a párom.

De írd be a Googleba,hogy "erősemberek."

A súlyemelők például nagydarab,mackós palik,akik 200 kilókat emelnek.

2012. dec. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mick Thomson, wwe Kane :)
2012. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Erőemelők közt érdemes keresgélni, bár a nagy szteroid bulldozerek is már elég mackósak 120 kiló környékén. CSak azokon rájuk rakódott testzsírt nem találsz az izmaik felett.
2012. dec. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!