Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem csak öl butít és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem csak öl butít és nyomorba-dönt. Van aki annak ellenére így gondolta mielőtt lett volna kapcsolata?

Figyelt kérdés

-24 vagyok - egyetemista

-még nem volt barátnőm, bár próbáltam tenni érte, de mindig csak barátnak vagyok jó ... állítólag okos és kedves vagyok


-így a vége fele azt vettem észre, hogy egyre csak az tölti ki a gondolataimat, hogy barátnőt szerezzek,

s a tanulással és az almaimmal szinte sehol sem vagyok, olyan projektek amik egy napig kéne tartsanak van hogy egy hétig gürcölök rajta s közben 99%ban állandóan máson jár az eszem

- egyre jobban azt veszem észre, hogy azzal, hogy kapcsolatra vagyok csak ártok magamnak .... fura ha latok egy szép lány és elképzelem, hogy átölelem és megcsókolom, ahelyett, hogy valami kellemes jutna az eszembe ehelyett olyan fájdalmat érzek a mellkasomban ami szinte összerándít


kb. ennyi ....


- volt-e valaki hasonló helyzetben ?

- ha igen, hogy alakultak a további fejlemények ?


2012. dec. 2. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. De aztán nekem is bekötötték a fejem.
2012. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valszeg nem vagy nekik jóképű, ezért vagy csak barátnak jó. Így pedig elég nehéz lesz a dolog......
2012. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kérdésed második mondata értelmetlen...

Mellesleg ha még valamit nem tapasztaltál meg, akkor reális véleményt sem alkothatsz róla, max. a félelemeidet/keserűségedet vetítheted ki rá.

2012. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hú, én az alkoholról hallottam ezt az öl, butít és nyomorba dönt szöveget.

De jó, hogy én tudtam rosszul, na megyek is iszok 1 üveg Scotch-ot, hogy jól aludjak :)


Kérdező, neked is ezt tanácsolom, ne görcsölj, lazulj.

2012. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen... és utána is így gondolom ezért sohatöbbet nem kell :D
2012. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
alig írtam ki ezt a kérdést mar is kötekednek a lányok... kopogtatnak és futnak el .... bentlakás... a fene érti őket... meg ezt a K életet is .... akárhányszor elhatározom nem érdekelnek akkor valahogy minidig az utamba kerülnek
2012. dec. 2. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!