Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Miért tartjátok többre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Miért tartjátok többre a külsöre jó nöket? Tovább lent.

Figyelt kérdés

-az,hogy egy csaj jól néz ki az nem jelenti azt,hogy az ágyban is jó,vagy mi van ha csuny a a puncija? melle?

vagy nem jó a szaga? idáig miért nem gondolkodtok?

miért áll meg a gondolkodásotok ott,hogy huhh.ez jó nö,ez kell és kész...

fiu vagyok,tapasztalatbol irok...


2012. dec. 8. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a csúnya nőknek minden bizonnyal kisebb esélye van, hogy fenn állnak ezek a dolgok amiket írtál...
2012. dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És te? Te miért?
2012. dec. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom többre, sőt inkább ellenkezőleg.
2012. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy van ez...

F@sz feláll, ész megáll...

2012. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A jó külső relatív, ahogy a jó szex, a szép punci, a szép mell és a jó illat is. Tehát a válasz: azért próbálkoznak olyan nőknél, akikhez vonzódnak, mert velük akarnak kapcsolatot (akár szexuális, akár párkapcsolatról beszélünk). A többi szempont pedig idővel derül ki. Akarattal senki nem fog olyannal kikezdeni, akihez nem képes vonzódni... legalábbis, ha van egy kis esze. Szóval egy olyan nő hiába jó az ágyban, meg jó illatú...stb, akihez nem vonzódnak. Sokra nem mennek vele.
2012. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, énnálam az alap az h egy nő legyen ápolt, csinos. Ha ápolt, divatos, akkor lehet úgy is szép, hogy alapból annyira nem az. Viszont ilyenkor ki van zárva h büdös, és azok a csajok akik divatosak, smineklik magukat stb, általában sokkal magabiztosabbak, nem leszenk ilyen rinya problémák h jajj kicsi a mellem (elfogadják magukat úgy is). Cserébe az ágyban sokkal jobbak. Azokat nem szeretjük, akik olyan semmilyenek, nem is szépek alapból, és nem is tesznek érte semmit. Mert ezek a lányok unalmasak nem cska külsőre de az ágyban is sajnos.
2012. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

mindenki azzal akar ismerkedni aki tetszik neki. Az hogy kinek mi a jó nő az relativ. Van aki már egy pici hurkától a falra mászik, van aki meg a vékony lányokhoz nem nyúlna bottal se.

Nekem is volt olyan hogy együtt voltam egy olyan lánnyal akit ha objektiven néztem volna akkor nem volt olyan szép, de mégis megszerettem és akkor el nem cseréltem volna a világ legjobb nőjére se.

2012. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!