Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Normálisnak tartjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Normálisnak tartjátok, h egy fiatalabb lány (16) inkább huszonévesekkel múlatná az idejét, mint korabeliekkel? Idősebbnek is néz ki, és érett is. Ez zavar titeket? A kora?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha normális, nem rinyál, akkor nem számít az életkor
2012. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez az érettebb és idősebbnek kinéző szöveg az agyamra megy.

Nekünk is a baráti körben van 15 éves, de az tényleg senkit se érdekel, hogy ő 15.

18F

2012. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem! :)

Sőt, örülnék neki, nagyon is! :D


Te lennél az a lány? :D

2012. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát,kedves 3.válaszoló,én volnék! :)
2012. dec. 4. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban érett, akkor felőlem lehet 15 is, az se zavar. :)
2012. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hű, hát én is ilyen lány vagyok.

Szerintem a pasikat nem érdekli. De pasi, mint "olyan" pasira gondolsz, vagy csak úgy szimplán egy srácra "az utcáról"? Mert egyrészt, úgy sem vagy képes megfelelni mindenkinek, másrészt meg ha a kiszemelt pasi(k)nak nem felelsz meg úgy, hogy idősebbekkel vagy, akkor az egész már rosszul indul. Nem szabad megváltozni az ilyenekért, és olyanokkal lenni, korodbeliekkel, akik nem értenek meg!

Szintén idősebbekkel inkább szótértő 16/L.

( Remélem tudtam segíteni. )

2012. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!