Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ilyenkorszeretjük a másikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ilyenkorszeretjük a másikat vagy sem?

Figyelt kérdés

7 éve párom van, ő az első férfi az életemben.


Jól megvagyunk, bár voltak vitáink, belőlem egy megcsalás miatt még 6 évvel ezelőtt a bizalom kihalt. De nem hántorgatom fel, azt lezártuk, beláttam hogy bárki tévedhet, egyszer.


Na most az a helyzet, hogy nem tudom rég hogyan érzek.


Jó vele lenni, szeretem a lelkét, de testileg egyáltalán nem vonz már, sőt néha a szex már inkább csak teher számomra.


De mégis ha arra gondolok, hogy elhagyom, sajnálom, mert olyan kedves, szép lelke van, passzol hozzám, de valami a bizalom elvesztése óta üres bennem, nem tudok 100 százalékosan boldog lenni, és ez nem jó.


Egyszerűen nem tudom, hogy most szeretem vagy csak megszokás? valaki élt át hasonlót?


2012. dec. 8. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Eltem es elem is...igaz o nem csalt meg bar eleg eros volt ra a gyanu o ugyan nm vallotta be de mar annyiszir hazudott nekem es raadasul eleg sokat iszik is a szemelyisege is sokszor kibirhatatlan.megis nagyon szeretem de sokszor ugy erzem h nem akarok vele lenni mert ettol jobbat erdemlek.ebbol kifolyolag a szexet en sem elvezem..mi 3eve vagyunk egyutt.nm tudom h lephetnek tovabb en sem.
2012. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A továbblépést tudom hogyan kellene, bennem az a kérdés, mi van ha szeretem, akkor kicseszek magammal. Fogalmam nincs, hogy szeretem-e?
2012. dec. 8. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem jártam még ebben a cipőben, és gyanítom, fiatalabb is vagyok nálad, kedves kérdező, de a bölcs egyszerűségem azt mondatja velem: ha meg kell magadtól kérdezned, hogy szereted-e...
2012. dec. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, 6 évig voltunk együtt egymásnak az elsők voltunk. Sokat veszekedtünk, de nagyon szerettem, nem igazán foglalkozott velem, és szóba került hogy szeretne mást is kipróbálni. Hát nagynehezen elengedtem 6 év után aztmondtam nem birom tovább elhagytam. Nagyon de nagyon nehéz volt. 2 évig nem is beszéltünk, aztán kiderült hogy szeretett volna visszajönni, de nem mert szólni, mert nekem volt más. Én azzal is szakítottam, akkor vele újra összejöttem, de rájöttem hogy semmi nem változott, ő ugyanolyan én meg ugyanúgy szeretem... ez a huzavona megy már 6 éve. Tehát eltelt szakítás után 6év én még mindig szeretem, de van már más az életemben, és az övében is. Tudjuk hogy nagyon szeretjük egymást, de soha nem jönnénk ki, így nem teszünk semmit. Ez a tapasztalatom. Bocsi ha kicsit bonyolult. 25L
2012. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egyrészt minden kapcsolat kopásnak van kitéve. ha nincs olyan újítás, amit mindketten akartok, akkor ez a kapcsolat végét jelzi.


gondolom, még nagyon fiatalok vagytok, nem párhuzamosan fejlődtetek. sajnálatból ne maradj vele, mert egyrészt te sem leszel boldog, másrészt a párod számára is megalázó.


meg tudod fogalmazni, hogy mi hiányzik a kapcsolatotokból? ha ez megvan, akkor beszéld át a pároddal, kérdezd meg, hogy ő miként látja, hogy ő boldog-e. ezek után lehet átgondolni a további lépéseket.


sok sikert!

2012. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A tanácsom az, hogy ha elég bátor vagy lépj és keresd meg az t akivel valóban boldog lennél. Sajnos én is máshogy csinálnám ha tehetném, de már túlságosan késő... a lényeg, hogy ne ugorj bele semmi újba amig őt, a mostanit le nem zártad teljesen. 7 évet nagyon sok idő meggyászolni, de hidd el, hogy jobban teszed ha kivárod, mert én nem tettem, és nem lett jobb az életem.

Előző voltam.

2012. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mi hiányzik?


A bizalom, de az nagyon. Másrészt ha a kapcsolatunkra gondolok, elsőként mindig az első év jut eszembe, ahol piszkosul átvágott.


Lehet hülyén hangzik, de annyira vágyok egy olyan kapcsolatra, aminek a múltja jelenje és jövője egyaránt kiegyensúlyozott.


Nem okoz boldogságot az, hogy belegondolok az elmúlt 7 évbe, rögtön az jut eszembe, hogy első két év nagyon gáz, csupa fájdalom, jó volt egy szép rész, jöttek a viták, most megint elvagyunk. üresnek érzem az egészet, nem látom a stabil, biztos jövőt egymással.


Jajj, hogyan magyarázzam el, mit érzek? Talán a legegyszerűbb, ha azt mondom, ha megérné a kezem, szomorú lennék, mert nem akarok a felesége lenni, soha. Egyszerűen nem tudok benne annyira hinni, hogy valaha is megtesgyek egy ekkora lépést vele. Vágyom a házasságra, de nem vele.

2012. dec. 8. 15:38
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem érzem kereknek a kapcsolatunkat. Olyan, mintha fognék a kezemben egy kerek labdát, amiből darabok hiányoznának, és bármennyire is keresem a darabot, nem tudom mi az, nem tudom pótolni.
2012. dec. 8. 15:40
 9/9 anonim ***** válasza:

na itt komoly gondok vannak. ha ennyi idő után sincs meg a bizalom, akkor lépni kell, de azonnal. azt írtad, hogy szereted a lelkét. akkor ne hagyd abba tévhitbe, hogy mellette fogsz maradni, mert ezzel magadat is és őt is becsapod.... ez nem lenne fair vele szemben sem.



lépjél! és ne rohanj bele azonnal a következő kapcsolatba.

2012. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!