Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magamnak szeretném azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamnak szeretném azt, amiért megdolgoztam! Vagy Önző vagyok?

Figyelt kérdés

Gyárban dolgozom. Karácsonyra fogok kapni egy TV-t, egy fényképzőgépet, és egy nagyon drága okostelefont!

A párom nem dolgozik, csak héba-hóba vannak maszek munkái. A rezsit én fizetem egyedül, ő csak a kajába és a cigibe fizet bele olykor-olykor.

Van már neki egy 60 ezer ft-os androidos telefonja. Nekem még csak sima "buta" telefonom van, bár az sem gagyi. Van már persze LCD tv-m, amit majd nagymamámnak ajándékozom.

A párom már kapott tőlem egy 55 ezer forintos kis LED TV-t. A telefonjához is közvetett módon, de én segítettem hozzá (kicsit belepótoltam neki), a drága Laptopjába is én pótoltam bele. Ő meg nem igazán segített engem hozzá ilyesmihez soha. Persze ha a napi megélhetésről van szó, akkor lehet rá számítani.


Viszont ma feljött egy olyan téma, hogy lehetséges, hogy kapok ajándékba a munkahelyemen egy nagyon drága telefont, és teljesen kiakadt, hogy nekem akarom azt neki adni, vagy legalábbis elcserélni az övére + még visszaadná az ajándékba kapott kis LED TV-jét és még rá is fizetne. Mert hogy Ő nagyon szeretne egy ilyen telefont. De már én is évek óta vágytam egy androidosra, és most talán össze is jöhetne a dolog. Mert eddig csak páromnak volt/van.

Ő viszont most azzal ostoroz engem, hogy egy Önző dög vagyok, amiért a TV a fényképezőgép és a telefon közül nem adom neki legalább az egyiket.

Pedig karácsonyra már megkapta a két PS3 játékát megy eg SONY PS3 Kontrollert is, ami alsó hangon huszonvalahány ezer ft volt összesen...


Tényleg én vagyok az Önző dög, amiért nem cserélem el az ő javára a méreg drága telefonomat amit kapok???



2012. dec. 8. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
elég szomorú hogy ilyen drága dolgokkal kell dobálóznotok ajándék gyanánt. Mi a személyes kedves ajándékokat szeretjük nem azt hogy egyikőtök se éppen normális... Ő meg főleg nem hogy elvárja az ilyeneket.
2012. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

lehet kicsit én is megsértődnék,a három dolog közül egyet sem ajánlanál fel neki......

lehet ez esik rosszul neki

2012. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tanacsado3333 válasza:
Szerintem menj oda hozzá 1 életlen kenyérvágo késsel és kezd el vágni a torkát hogy szenvedjen és közbe üvöltsd el magad : KI A K UR VA ANYÁD VAGY TE H ELAKAROD VENNI A TELEFONOM TE GÁCI? MIÁZ H KÁTŰ?:Dxd
2012. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%

mind a ketten érdekesek vagytok

te is csak magadnak akarod mind 3 dolgot,ez is önzőség.....

2012. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez egy gyönyörű kapcsolat, ha mindketten irigylitek egymástól a dolgokat. Amúgy ez milyen gyár, hogy ilyen drága dolgokat tudsz venni??
2012. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tiszta hülyeség hogy ilyeneken veszekedtek. Egyébként meg nem hiszem hogy szükséges lenne ilyen drága ajándékokat adni egymásnak, főleg ha "vissza várjátok" a kedvességet (?). Nem értem... Amúgy én örülnék ha a páromnak ilyen jól menne, attól függetlenül, hogy nekem milyen. Bár mi nem élünk együtt, de azért mindig gondolunk egymásra, de nem ilyen nagy dolgokkal. Én örülök neki ha van új laptopja és ő is örül, ha én kapok/veszek valamit.
2012. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyagiasak vagytok, de leginkább ő. Nem kellene ilyen nagy ajándékokat adnod neki, mert nem hiszem, hogy sokáig tartható így a kapcsolat.
2012. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

hagyd el,legyél boldog a fényképezőgéppel,a 3d-s tv-vel,a telóval,ő meg az ő cuccaival

mindketten önzőek vagytok......

2012. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én nem érzem magam Önzőnek! Eddig 3 TV-t osztottam szét a családban. Páromnak is sokmindent vettem már. Nekem az esik rosszul, hogy elvárja, hogy ha kapok vagy szerzek valamit, és az jobb valamiben, mint az övé, akkor azt adjam neki.

Egy idő után, szerintem ez másnak is elkezdené bökni a csőrét... önzőség ide vagy oda.

2012. dec. 8. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!