Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok bunkó lenni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok bunkó lenni, de komolyan tetszik ez bárkinek is?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Njf0uHBKWpU&feature=channel_v..


Nincs bajom azzal, ha egy nő szülés után kigömbölyödik, és az anorexiás kinézet szeintem is taszitó, de szerintem egy fiatal lány esetében ez szörnyű.És ahogy a videóban rángatja a hasát... meg ilyen bikinit vesz fel..Egyáltalán ki az aki ilyen videot tesz fel, ez jo neki?Nektek mi a véleményetek?


2011. máj. 18. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, undorító:S Max mata részeges, sötétben miután 20 éve nem voltam nővel:S
2011. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Mindenki másra izgul.Én nő létemre nem szeretnék ilyen lenni,de irigylésre méltó ha ez a lány ennyire meg van elégedve magával, én biztos depis lennék ha ennyire meghíznék.Fiúk szempontjából meg ez olyan h. valaki a kicsi cicit szereti van aki nagyobbat, van aki a ducikat van aki a vékonyakat.
2011. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Sokkal szebb, mint a csontvázak, vagy izompacsirták,
2011. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az sokat elárul hogy 180nak tetszett 2nek meg nem az értékelésnél. én sem értem egyébként hogy valakik miért izgulnak erre de hát istenem, van egy választásod: nem tetszik nem nézed.
2011. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is undorító...Remélem soha nem hízok el ennyire...jézus:S

21/L

2011. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tetszik. Lehet, hogy van akinek ez izgató, de azért ezt közszemlére tenni, nem vall jó ízlésre.
2011. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem csak belinkelték vmi dagadt mániás poresz oldalraXD
2011. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

am meg mi férfiak mindenre gerjedünk. ha nincs lány jó a szomszéd macskája is. érted a hasonlatot?vannak akik a halottakra gerjednek. vannak akik a hardcore rough sexre.

van aki a 2 girls 1 cupra.

egyénfüggő.


nem az esetem az az igazság h míg írom jelenleg is a hányinger környékez

2011. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem abszolut semmi bajom nincs a ducibb lányokkal, én sem vagyok egy fogpiszkáló..De ez a lány viszont direkt kinyomja a hasát, direkt simogatja és ez valami borzalmas....És ha megnézitek a többi videóját csak ilyen videók vannak..Direkt 5 számmal kisebb nadrágot vesz fel, hogy még nagyobbnak tűnjön a hasa...
2011. máj. 18. 11:02
 10/14 anonim ***** válasza:
De azért 13.257-ből 182-nek tetszet. Ez is egy adat, viszont az a 182 ember se kevés és még sokan nem is látták. Nem vonzó a többségnek, de vannak akiknek ez nagyon is bejön. Nekem nem igazán, de bajom sincs vele.
2011. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!