Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e bajom, ha nem ürítek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e bajom, ha nem ürítek rendszeresen?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket a neten és eléggé beijedtem:


[link]


Barátnőm nincs, az önkielégítés miatt az utóbbi időben állandóan bűntudat gyötört, ezért már közel 3 hónapja nem csináltam, bár kívánnám nagyon. Össz-vissz talán 3-szor álmodtam valami erotikusat és mentem el álmomban.

Ez így nagyon zsákutca. Ráadásul a cikkben említett biciklizés is jellemző rám.



2012. dec. 8. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bűn, te jó isten..oké, legyetek vallásosak, legalább lesz némi erkölcsrendetek, de a biológia az biológia...és hidd el, senki nem néz az égből hogy na, Maszti Zoli ma megint csinálta...de ha lenne, akk is le se szrná h itt mivan
2012. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Le fog száradni.
2012. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Le fog száradni.:D
2012. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na az az, amit biztos nem fog.
2012. dec. 9. 12:55
 5/10 anonim válasza:

Hi.


Jól gondold meg mit teszel a jelenbe, mert később a múlton már nem fogsz tudni változtatni és bűntudatod lesz, hogy hol rontottad el.

Sajna én is ebbe estem bele és most impiként és más ottani gondokkal küzdök.

2013. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 okoska31 ***** válasza:

utolsónak is: ha hasonló dolgok miatt vagy impotens, és még mondjuk az 50 éven innen vagy - akkor jó hírem van, mert lelki okok miatt lettél az - azaz kezelhető, felállhat újra.


attól, mert nem maszturbál valaki rendszeresen (bár én nem lennék képes visszatartani), még nem lesz baja - a sperma ugyanis nem készletből fogy, mit a nőknél a petesejt, hanem mindig újra termelődik. ha nincs rá igény, a szervezet nyilván leállítja a termelést. aztán majd újra indítja, amikor kell.


illetve, ha nagyon ki kell jöjjön, mert hormonok tombolnak, vagy bármi - akkor éjszaka, amikor nem vagy tudatodnál kiteszi a szervezet. ennyi.


a gond ezzel az lehet, hogyha magát az elélvezést, a szexualitást, az erotikát valami vallási, vagy egyéb okból bűnnek tekinted. ugyanis akkor már agyi alapon okozhat gondot - képzeld el, hogy az agyadat 20 évig arra trenírozod, hogy bűn a szex, és minden vágyat fojtson el - aztán meg elvárod, hogy hetek alatt váltson, és azonnal dolgozzon helyesen.


na, remélem érthető voltam.

2013. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szamo77db ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz az önkielégítéstől. Az a leszáradás meg ilyenek egyszerűen nevetségesek. Most azt csinálod, mintha mondjuk a vizeletedet tartanád vissza. Egyszer úgy is kitör, mert már nem fér a hólyagodban. Ugyanez megy a spermával is, mint előttem valaki nagyon jól leírta. Tehát semmi értelme vissza tartani, egyszer úgyis túlcsordul a pohár! Miért gyötör bűntudat? Vallásos vagy és a papok beszélték tele a fejed? Ne higgy nekik, ez nem bűn és le merem fogadni, ők is csinálják. Arról nem beszélve, hány szentfazékról derült ki az utóbbi években, hogy gyerekeket molesztál! Vizet prédikálnak és bort isznak! Nem bűn a maszturbálás!
2013. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem nevelték belem, de akkor is előjön a bűntudat. Amúgy addig nincs bűntudatom, amíg verem, csak utána.

Megoldás persze egy barátnő, mellette nem csinálnám magamnak, de egyelőre erre most nincs lehetőség.

2013. márc. 18. 19:08
 9/10 poiu ***** válasza:
Bűn-tudat? Mi van? A te farkad, vagy nem?
2013. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Több energiád lesz és sokkal motiváltabb leszel, ha nem vered ki. A szervezet rengeteg erőforrást felhasznál az ondó termeléséhez, ezt felelőtlenül elpazarolni nem túl bölcs dolog.
2013. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!