Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan evangélikus csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan evangélikus csaj aki rendszeresen szexel a barátjával? (vagyis nem vár a házasságig a szüzesség elvesztésével)

Figyelt kérdés
Van egy lány,nagyon tetszik,szerintem én is neki.De viszont hívő evangélikus(ez a református,ugye? Még művelődnöm kéne:S) Komoly kapcsolatot szeretnék vele.De hallottam,hogy a vallásos lányok egy része vár a nászéjszakáig a szüzessége elvesztésével.És lehet,hogy bunkó,tiszteletlen kandisznó vagyok,de ha ő is ilyen lány,akkor nem jönnék össze vele.17 évesek vagyunk,és vannak igényeim,házasodni nem hiszem,hogy 30 előtt fogok,de gondolom addig úgyse maradnánk együtt.Nem ilyen fanatikus,elég jófej,de jár templomba,stb.(ezt nem rossztulajdonságként akarom feltüntetni) Szóval ő is lehet,hogy ilyen? Vagy ez csak a katolikusokra vonatkozik?Tőle nem kérdezhetem meg csak úgy..de szemétség lenne vele összejönni,majd ezért szakítani.Tudtok valamit a témáról? 17/F
2012. okt. 26. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem református :D. Szerintem nem annyira "hívő" hogy várjon..
2012. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"evangélikus.....ez a református,ugye?"


Há' nem. Aligha zsidó, bár majdnem muszlim, de előtte még egy kicsit antitrinitárius :D

2012. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem is tűnik annyira annak,volt már néhány kicsit perverzebb megnyilvánulása is..akkor remélhetőleg okés a dolog.
2012. okt. 26. 21:28
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja #2..azt hittem buddhista.
2012. okt. 26. 21:28
 5/12 Panda Péter ***** válasza:
az, hogy jár templomba, még önmagában nem jelent semmi. talán beszéld meg vele, elvégre is mi honnan a franból tudjuk?
2012. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam van valami általános..az utolsó 2 sorban ott van,miért lenne problémás tőle megtudni
2012. okt. 26. 21:36
 7/12 Panda Péter ***** válasza:
nem azt mondtam, hogy kérdezz rá, le akar-e veled feküdni! szép óvatosan ki kell puhatolni a dolgot, hogy miként vélekedik a témáról. sztem jobb az elején tisztázni a dolgot, mert ha részéről oké a dolog, nem fog berágni amiért rákérdezel, ha meg ellenzi, akkor úgyse akarsz vele összejönni, szóval tök mindegy.
2012. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Szóval ő is lehet,hogy ilyen? Vagy ez csak a katolikusokra vonatkozik?"

ez felekezettől függetlenül leginkább az evangélikál és a teljes evangelikál (pünkösdi karizmatikus) hívőkre jellemző leginkább. akiknek volt személyes találkozásuk Istennel (és nem csak templomba járnak, de sose lehet tudni, ki hogy van ezzel!), az már nem akar bűnös életet élni, de mondom, ez nem felekezetfüggő, hanem attól függ, evangéliumi keresztény-e vagy sem.

na tessék, most derül ki h senki sincs tisztában a kereszténység alapfogalmaival :)

2012. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. voltam. hogy a kérdésedre is válaszoljak: igen, vannak ilyenek az evangélikusok között is.
2012. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Panda Péter ***** válasza:
100%
bármilyen meglepő, ide nem vallásszakértők járnak kérdezni és válaszolni :)
2012. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!