Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érezzem magam jól egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezzem magam jól egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Azért nem tudom magam jól érezni, mert félek táncolni. Úgy érzem, ha kicsivel jobb táncos lennék, akkor elszállna a félelmem és nagyon jól tudnám érezni magam, és akár még flörtölni is lenne bátorságom. Mit gondoltok, mit tehetnék? Ti hogyan tanultatok meg jól és magabiztosan táncolni? 20/F
2012. dec. 8. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mindig részgen mentem. :)
2012. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
TÀNCiskola bazzeg szerinted mire való?
2012. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, a félénkség egy olyan dolog, ami sörben jól oldódik. Amúgy meg, figyelj meg másokat, és ennyi, tombold ki magad, fiatal vagy, van alkalmad és lehetőséged, ha szól a kedvenc zenéd őrülj meg. This is it:D
2012. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az alkohol max. a szorongásomat oldja, de attól még hülyén fogok táncolni. Jártam egy évet tánciskolába, de nem sokra mentem vele.
2012. dec. 8. 20:24
 5/10 anonim ***** válasza:
ne igyál lehet lesz bátorságod de kiba..ott sz..ul nézz ki ha egy tök részeg faszi mocskos mód bénán táncol és közben vigyorog és örül magának mert elhiszi hogy ö john travolta inkább a neten nézz pár tánclépést nem olyan nehéz táncolni nem kell break-elned aztán mehet a pia az extasy speed kokain lsd stb
2012. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én régebben meg voltam győződve róla, hogy nem tudok táncolni. Aztán minél többet jártam táncolós helyekre, annál jobb lettem. Gyakorlat teszi a mestert. Tekints rá úgy, hogy minden alkalommal egy kicsit jobb leszel. Nem kell a táncparkett ördögének lenni csak tűrhetően táncolni. És persze egy kevés alkohol mindig segít. (A sok nem, mert attól csak rossz lesz a mozgás-koordinációd.)

18/L

2012. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A pia nálam is megoldotta ezt a problémát. :)
2012. dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én se tudok, nem is megyek ilyen helyekre :D
2012. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél táncolni, miért nem mész olyan helyre, ahol nem feltétlenül kell? Nem csak a büdös hajléktalanokkal teli kocsmák léteznek :)
2012. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen helyre mész el. Ha táncház vagy bál (ahol pl. keringőt és egyéb társastáncokat táncolnak), akkor irány a tánciskola, különben ha diszkó, csak lötyögj valamit, ott aztán tényleg nem számít.


Nekem az egyetem szervezésében volt ingyenes néptánc és társastánc kurzusom, nagyon jól éreztem magam rajtuk. Hát hajrá, irány a tánciskola :)

2012. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!