Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érezzem magam jól...

Hogyan érezzem magam jól szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok dagadt,se kövér de van rajtam ,főleg fenék comb.Tiszta Kim Kardashian alakom van!Ok,nem pont olyan fenék,de hasonló.:D Sose mertem miniruhát felvenni,se mini nacit..Amióta van barátom azóta picit bátrabb lettem,viszont ha szórakozóhelyen meglátok egy vékony lányt elmegy a kedvem mindentől,nem merek bulizni,nehogy valaki beszóljon,hogy a bálna hogy nyomja,mert ismerek pár személyt aki ebbe élvez.. :/ egészségesen élek,nem szigorú diétán vagyok,néha lemegy 2 kg akkor aztán 1 vissza,ez így megy már egy ideje..
2012. nov. 22. 21:24
 1/5 A kérdező kommentje:
annyi csajt ismerek,akik 2x nagyobbak tőlem,kiöltöznek és nem is érdeklik őket semmi..ezt szeretném elérni.:/
2012. nov. 22. 21:26
 2/5 anonim ***** válasza:
ez csak agyban dől el. ha ilyen szeretnél lenni csak hajrá. Próbáld ki legalább mit veszithetsz??? Aztán amikor látod hogy senki nem szól be már nem fog zavarni. látod hogy azoknbak a lányoknak sem szólnak be akkor miből gondolod neked beszólnának????
2012. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akik beszólnak azok ismerősök,meg ilyen szőke,gazdag cicák..
2012. nov. 22. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
ne törödj velük, ha nem reagálsz rájuk nem fognak beszólni.
2012. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, téged a saját alakod zavar, ez így is lesz amíg le nem fogysz... szóval én azt ajánlanám komolyabban kezdj diétázni és több testmozgás is fontos. Amíg nem leszel magaddal elégedett addig minden hiába.
2012. nov. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!