Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ellenszenves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ellenszenves mindenki? Együtt maradhatunk?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.Barátom 17 éves.Egy suliba járunk,4hónapja vagyunk együtt.Eléggé viharosan indult kapcsolatunk,sokan bekevertek stb. de már minden ok.:) azt érzem,hogy nekem egy életre kell!Tudom,minden lány tiniként ezt érzi,utána bumm.De akkor is,ő totál más fiú,és ezt mindenki tudja.Nem tartozik jó pasi kategóriába,kerek 2 méter,igen,magas és mindenki leszólja + kiröhögnek,hgy jajjj magas meg szemüveges.nekem akkor is ő kell,őt szeretem,belsője a legszebb!Szerintem simán együtt maradhatunk,de mindenki kiröhög,hogy ugyse... :/
2012. dec. 9. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért ellenségesek mert jól megvagytok. Nem szabad hagyni hogy bárki bekeverjen és jó hogy ennyi idősen így gondolkodsz! :)
2012. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fke ***** válasza:
nem kell foglalkozni azzal, hogy ki mit mond. am sztem sem tart majd örökké :D
2012. dec. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fke ***** válasza:
de ezzel sem kell foglalkoznod
2012. dec. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sokan azért irigyek,ilyen cicababák,mert nekik csak olyan van aki szexre használja,engem meg szeretnek.Totál kiboritanak,hogy leszólnak. :( köszönöm választ! :)
2012. dec. 9. 00:11
 5/8 Fke ***** válasza:
azzal sem kell foglalkoznod :D
2012. dec. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan mi a fenének törődtök azzal, hogy évek múlva még együtt lesztek-e? Miért nem lehet gondtalanul együtt lenni és elfogadni, hogy addig tart, amíg?


Egy 25-30 éves embernek már van oka ezen gondolkozni, egy tininek még nem.

2012. dec. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az emberek előszeretettel lesznek féltékenyek a jól működő párkapcsolatokra. Emellett az ilyen hülye megjegyzésekkel nem kell törődni, az a legjobb ha észre sem veszed őket. Ez csak újabb kavarásokhoz vezet, nah meg elvégre úgy sem ők döntik el hogy meddig lesztek együtt, mert az csak is rajtatok áll. :)
2012. dec. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudod, hogy az a kapcsolat értékes, amelyiket mindenki ellenzi, és az a kapcsolat egy sz.ar amelyiket mindenki magasztalja?


Azért van ellene mindenki, mert jó.

És azért, mert nekik ez nem adatott meg.


Ha boldog vagy, akkor még a saját családtagjaid is ellened fordulhatnak ezért, és ellened is fordulnak, lehet.


Akkor mit vársz az idegenektől?


Egy harmonikus párkapcsolatot még a rokonok is szét akarnak szedni, nemhogy az idegenek?


Hiszen: "Miért legyen neked jobb, mint nekem? Szenvedj te is."


Érted már?


A lényeg, hogy akármit mondanak ellene, először őt kérdezd meg, és neki higyj.

2012. dec. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!