Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ellenszenves vagyok a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ellenszenves vagyok a nők számára, hogy lesz valaha kapcsolatom akár egyel is?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
na ez egy jó hülye kérdés -.-" miért lennél ellenszeves? nem lehet h csak nem a megfelelő személyeknél próbálkozol?
2012. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is próbálkozok már évek óta, mert látom, hogy nem vagyok a nők kedvence, ennyi.
2012. okt. 31. 15:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Hozzám sose vagy nagyon ritkán jönnek beszélgetni. Valamiért kegyetlen mód gyűlölnek, és már elegem van.
2012. okt. 31. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Na ezért nincs senkid. Nem így kell hozzáállni, hanem magabiztosan, kedvesen, és közvetlenül. Hidd el, akkor akárhogy is nézel ki, szimpatikus leszel. Te megbélyegezted magad, és ezzel van a gond, nem veled.
2012. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na jól van. És 25 évesen, teljesen szüzen (se csók, se szex), hogy tekintsek magamra teljes értékű férfiként, akinek tényleg van esélye találni barátnőt?
2012. okt. 31. 16:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy fogadd el, hogy eddig nem jól álltál az élethez. Egyébként meg viccen kívül, menj el pszichológushoz, hidd el sokat segíthet. Nem rosszindulatból írom, nincs is ebben semmi szégyen. Pár alkalom rengeteget segíthet. Barátaid vannak? Velük tudsz erről beszélgetni?
2012. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A barátaim mind sikeresebbek nálam. Komolyan nem értem, hogy tekinthetnek rám ők is barátként, hiszen sokkal lentebb vagyok hozzájuk képest.
2012. okt. 31. 16:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Számos lány van úgy mint te. Őket keresd ne az olyanokat, akiknek ellenszenves vagy.
2012. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!