Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mire veljem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mire veljem? Hatteret majd kesobb irok, inkabb csak az esetet elobb.

Figyelt kérdés
Augusztusban egy konferencia alkalmaval megismerkedtem egy sraccal. Nagyon jol elbeszelgettunk uzleti vacsi alatt majd meg utana. Mikor egymas mellett ultunk laba direkt a labamhoz ert, de en enm mozdultam. Mikor hazafele indultam elkisert a kocsimhoz, de csak elkoszont. Par hetre ra ka[tam tole egy emailt, h koszoni az estet es h jo h megismert es remeli talakozunk meg. Irtam mikor beindul egy project tobbet fogok utazni. Visszairt ok akkor majd bulizunk. Ez akkor annyiban is maradt. Most szombaton a karcasonyi party alkalmaval ujra talalkoztunk. Rogton ket puszi, h vagyok stb... Mikor mentem haza, odajott elbucsuzni, es mondta h bocsanat a konferencian tortentekert. Es remeli h e heten lesz alkalmunk beleszgetni es szorakozni, hiosz a varosban lesz. De sajnos en meg holnap megyek az USA-ba uzleti itra igy nem talizunk.... Azota is ez jar a fejemben es nem tudom kiverni. Szimpi a srac, csak korulmenyek tul bonyolultak. Szerintetek?

2012. dec. 9. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is hasonló történt 13 évesen az úttörőtáborban.
2012. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
irigylem a munkád! megkérdezhetem mi a végzettséged?:D
2012. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd beleszgettek pulykát jövő karácsonykor. :)


Komolyra fordítva:

tipikus ártatlan munkahelyi bulis flört, amiből egyik félnek sem kéne komoly következtetéseket levonni. Jól érzitek magatokat egy-két este, elbeszélgettek, kifejeződik, hogy vonzónak tartjátokegymást, aztán megy mindenki a dolga után. Mi a kérdés?

2012. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a kérdés kedves utolsó, hogy a kérdező már elkezdett kombinálni...és most érdekli a kívülállók véleménye is egy tök tipikus estéről, ahol páran megittak egy kis piát és szórakoztak, és az este itt annyiba is maradt.

Amíg nem történt semmi felesleges legyártani egy csomó elméletet! Ez okozza azt, hogy ha mégis történik valami, akkor benned már olyan irreális elvárások képződnek a szerencsétlen felé, hogy gátat szab a normális kapcsolatotok kifejlődésének!

2012. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!