Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem jön össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem jön össze egy csaj se?

Figyelt kérdés
Már lassan forever alone leszek a suliban a szünetekben, mert minden spanomnak lesz már nője, csak nekem nem jön össze. 18 vagyok és kb úgy érzem magam, mint egy amerikai pite filmben, ahol mindig mindenkinek összejön minden csak nekem nem.
2012. dec. 9. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem mozdultál még rá senkire.
2012. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, a filmben is összejött mindenkinek még Jim-nek is :)
2012. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki elég jól.
2012. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne parázz.Én 19 vagyok és eddig nem volt semmi.Mert nem igen próbálkoztam.

Nem kell feladni.Eljön a te időd is.Sportolj ismerkedj és össze fog jönni

2012. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 19 vagyok, én próbálkozok folyamatosan, de azért sem akarok összejönni. 19/F
2012. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha te is alacsony, vékony, csendes, gátlásos srác vagy, mint én, akkor a kutyának se fogsz kelleni, de azért nekem egy full csúnya kiscsajt csak sikerült összeszednem, ha nekem sikerült, akkor neked is fog. :D
2012. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

-testépítés

-Pua könyvek


---> barátnő

2012. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem a pua könyvek semmi újat nem tudtak mutatni, azok azoknak szólnak akik ahhoz hangok, hogy odamennyenek
2012. dec. 9. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!