Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több lány is szerelmes belém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több lány is szerelmes belém, de meleg vagyok. Nem szeretném megbántani őket. Mit tegyek? :ss

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 19:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
86%
amúgy nem lehet üziben vitatkozni?
2012. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
37%
Azt hittem engedsz:) akkor most ki is a szamár?:D Típikus női agy. Akkor is igaza van, ha nincs.
2012. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
32%
Te meg tipikus gyk-s idioti:P Általánosítás a köbön:D
2012. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
100%

Egyetemista 18/F és ugyan ez a probléma csak éppen több lánnyal.Jelenleg 4 lány van rám kattanva és kegyetlen nehéz a jó irányba terelni a szituációt. Nem könnyű azzal elküldeni egy lányt hogy "Sorry, meleg vagyok.".


Majd lesz valami, de jó lenne barátként tovább élvezni a társaságukat. :D

2012. dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
55%
the_sunset_limited egy idegbeteg nőszemély:) beleköt még az élő fába isXD nyugi édes.
2012. dec. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Halljátok, nem kell veszekedni :D

Ugyanis még mindig nem tudom hogy hogyan pattintsam le őket..


Azt h meleg vagyok, 4, a barátommal együtt 5 ember tudja csak :Dnem szeretném egyelőre hogy többen is megtudják..

am. is vallásos suliba járok >.<

2012. dec. 10. 16:58
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Szegény te :D Hihetetlen,hogy egy értelmes sincs itt a hozzászólók között...Amugy engem is minden kérdésemnél csak lehurrogni tudnak..

A kérdésre a válasz pedig,hogy egyszerűen csak mondd meg nekik,hogy van valakid(nem kell mondani h fiú-e vagy lány) és hogy nagyon sajnálod de szereted is ezt a valakit és sajnos nem tudod őket viszontszeretni....stbstb.

És kérlek ne hallgass az ilyen bunkókra,hogy:" kúrd seggbe magad" meg ilyenek....engem ez annyira elszomorít.Légy boldog azzal akit szeretsz.(Hú,de nyálas vagyok ma xD mind2 xD)

2012. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
#29. végre! köszönöm:)
2012. dec. 10. 18:06
 29/36 anonim ***** válasza:
63%

the_sunset_limited


remélem börtönbe fogod végezni. Embereket nem lehet csak úgy megverni. Börtöntöltelék vagy!!!

2012. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Mókusgyilkos ***** válasza:
50%

nem köt beléd ha nem vagy:

A): hülye.

B): cigó.

C): homárhal.

D): Emma [ez utóbbit én sem értem de vhogy nagyon nem csípik 1mást :D na ennyit az édes hármasról.. XD]

2012. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!