Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, hogy tudna egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy tudna egy lány leszólítani titeket? Úgy hogy az imponáljon, de ne tűnjön "hivatásosnak".

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, nincs barátom, nem vagyok pr*sti és semmi ilyesmi..


Sokszor látok az utcákon, bevásárlóközpontokban, élelmiszerboltokban, benzinkútnál stb. férfiakat, akik erőteljesen bejönnek nekem (ilyen sármos kisugárzásuk van).


Hogy lehetne ismerkedést kihozni egy ilyen szituációból?


2012. dec. 9. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Meghívhatlak egy sörre?
2012. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Öszinteséggel. Egyik pasi sem fog elküldeni a búsba az a nők stilusa. Max mondja h van csaja és elköszön.
2012. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Oké, de mégis hogyan?


Jön velem szembe én meg?? "Helló, ööööööh.. ????"

2012. dec. 9. 20:47
 4/18 anonim ***** válasza:
Először is próbáld meg felvenni velük a szemkontaktust, hogy lásd, bejössz-e nekik. Ha bevásárolsz, akkor kérhetsz segítséget, hogy pl. egy magasabb polcról vegyenek le neked valamit, vagy megkérdezheted, hogy nem tudják-e, mi hol van. Le is ejthetsz valamit a kezedből (pl. slusszkulcsot, zsebkendőt), amit aztán jó esetben visszaadnak. Igazából szerintem nem az imponálás a fontos, és ha a férfiak nem akarnak veled kommunikálni, akkor minden hiába. Véleményem szerint ezen múlik a dolog.
2012. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy a szemkontaktus már meg van.


Egy bevásárlóközpontban vagy mondjuk egy boltban a zöldségespultnál elég nehéz eljátszani a polcos dolgot.. a leejtős meg azért nem jönne be, mert nem vennék a lapot..

2012. dec. 9. 20:57
 6/18 A kérdező kommentje:

Valami <<beszéd>> kellene, de mi??

"Szia, keresem a sonkás pultot/Intimissimi boltot/akkumlátort a kocsiba, nem tudod véletlen merre találom?"


Ez nagyon rámenősen hangzik nem?

2012. dec. 9. 20:59
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha megvan a szemkontaktus akkor szimplán menj oda beszélgetni.

Egy szervusz,hogy vagy...

Vagy ha bátrabb vagy.Akkor egy :szia helyes srácnak tűnsz lenne kedved kicsit beszélgetni

2012. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem túl erőltetetten akarod csinálni a dolgot. Ha akarják, akkor úgyis fel fognak figyelni rád, ha meg nem, akkor minden hiába. Lehet, hogy a kisugárzásoddal van a probléma. Annyit tudnék még tanácsolni, hogy esetleg járj el különböző helyekre, ahol társaságban lehetsz, ott talán nagyobb esélyed van ismerkedni, valószínűleg meg fog szólítani valaki, akivel hétről hétre "egy levegőt szívtok".
2012. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Mókusgyilkos ***** válasza:
én már azon meglepődnék h 1 zöldséges pultnál vagyok 1 bevásárló központba innentől tök m1 milyen fura duma lenne bőven jobb lenne mint az áruházi zöldség :D
2012. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kérj tőle segítséget. pl bevásárlóközbpontba megkéred, hogy segítsen a cuccokat vinni, aztán hívd el egy kávéra.
2012. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!