Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még itt ilyen srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt ilyen srác?

Figyelt kérdés

Aki nagyon odafigyel arra, hogy milyen alsót hord (azaz feszes boxert). Gondolok itt márkára, kinézetre, anyagra.

Hetero srácokra gondolok.

19/f



2012. dec. 9. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
legyen kényelmes. ennyi
2012. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem is hordok alsonadrágot:D A feszes pedig nemjó. Olvass utána miért nem.
2012. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
na ezért nem bíznám egy nőre a ruhatáram
2012. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kényelem a lényeg.
2012. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]



valaki,sérült,lelkileg,a,nézők,közül?

2012. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Normálisabb kinézetű,kicsit feszes,hagyományos alsókat (vagyis fecske,ha így tetszik) hordok mert boxerben meghalok,nem tart semmit,össze-vissza mozog,lifeg a "himbi-limbi",a szára még úgy is felgyűrődik hogyha feszes és nyáron meg kész szauna. Most jelenleg olyan alsót keresek ami a fecske és a boxer között van ( valami ilyesmi: [link] ) de van egy olyan gyanúm,hogy ez itthon nem is létezik. Nekem ez lenne,a tökéletes mind kinézetre és (talán) kényelemre is,de még USA-ban lévő fehérnemű webshopokban se találtam,pedig elméletileg ott kéne,hogy legyen.. 18/F
2012. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én meg hetero lányokra gondolok, esetleg biszexekre, meg néha leszbikre.


Veszel egyet, ami jónak tűnik mivel felpróbálni a fehérneműt nem lehet, ha jó, akkor veszel belőle még párat.

Feszes mondjuk pont nem jó, mert nem fér el benne kénylemesen.

2012. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én odafigyelek. Azért egy szerelemgyikos fecske átlag alsóban nem mennék el szexelni egyik nőhöz sem. Valahogy olyan nyomorék gagyi mint az állat. CSak egy igényes feéhr, vagy fekete feszülős boxeralsóban, ami jól kihozza a formám is. Egyszerüen a ócsó fecske meg az ócsó átlag lógós boxer az elég pojáca sztáyl a nők szemében. Ez a közvéleménykutatás is kimutatja. Ha hiszed, ha nem ez van. Én nagyon feszengenék, ha nem lenne alul menő cucc. Egy gagyi alsógatya legalább akkor anyomorékságnak számít a nők szemében, mint a meztelen+ zokni van a lábadon és úgy dugod őt féle kinézet.
2012. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolsó,az,téleg,szánalmas,meztelen,plusz,fehér,zokni,

plussz,cipő,nyomi,öltözködés,az

2012. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!