Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Orsi kérdése:

Miért van az, hogy a mai korombeli srácoknak van barátnője? Minden normális srác foglalt? 24 L

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 22:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
55%
válság van telített a piac
2012. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
54%
Pont 24 vagyok:) Nem vagyok (még) foglalt. Sokaknak azért van barátnője, mert nem elég válogatósak, vagyis együtt vannak olyannal is aki nem annyira jön be nekik.
2012. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Thom12 ***** válasza:

Mi a "normális" neked? Külső, belső tulajdonságok?

Mi a korodbeli +/- hány év?

2012. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
56%
Inkább csak a külsőre tökéletes pasikat veszed észre, többivel nem is foglalkozol, ez az oka. Pedig ez csak a 10% kb. A maradék 90 meg téged nem érdekel. Mondom ezt úgy, hogy én jó pasinak tartom magam. De látom mi a helyzet.
2012. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
ötös válaszoló, tudod ki neked a selejt:D:D kár hogy itt nem kell kitenni képet a válaszolókról:D én bátran kitenném az enyémet 24F
2012. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
55%

Korombelid vagyok és nem foglalt.

37F.

:D

2012. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Fke ***** válasza:

Szerintem nem válogatás kérdése.


Inkább arról van szó, hogy 22-23 éves korunkban a legtöbben akarunk kapcsolatot, aztán az eltart 1,2,3 évig. És ezért vagyunk kevesebben. Nem?

2012. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert normálisak. Egy normális ilyen korú ember társat keres és ha normális talál is ... Igaz amit írtak már: akinek nincs az selejt! Ugye #7-es? :-P :-D
2012. dec. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
26%
Aki nem talál magának valakit diploma előtt, annak nehéz dolga lesz.
2012. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%
hát valóban nagyon értelmes dolog kijelenteni valakiről,hogy akinek jelenleg nincs kapcsolata ennyi évesen az selejt. Tudod a körülményeit, mindent igaz? De az nem selejt aki benne van egy sz@r kapcsolatban és a társfüggősége miatt nem képes szakítani, az nem selejt?:D:D De tudjátok osztani az észt:) Az meg sem fordul a fejetekben,hogy az illető esetleg válogatós és hihetetlen módon egyedül jobban érzi magát mint a legtöbb csaj mellett:) 24F
2012. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!