Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Küzdjek érte vagy hagyjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek érte vagy hagyjam a francba?

Figyelt kérdés

Nyáron találkoztan egy sráccal, nem tudtam, hogy van barátnője, msn beszéltünk néha és október óta szinte minden nap facebook chaten(miután megkérdeztem van -e fbja). Sajnos nem tudtunk nyár óta találkozni, mert ő dolgozik, én meg főiskolára járok, ráadásul egy kis távolság is van... A napokban derült ki (igaz sajnos nem ő mondta el), hogy miattam vetett véget a majdnem 2éves kapcsolatának... egy héttel azelőtt szakítottak mielőtt facebookon ismerősök lettünk. Én szeretem őt, de szerintem ő még nem tette túl magát..

Nem akart beszélni erről és nem tudom elmondjam e neki, hogy tudom mi a helyzet... vagy felejtsem el és hagyjam hogy ő lépjen valamilyen irányba? vagy írjam le mit érzek iránta és én segítek neki elfelejteni a másikat? :/


2012. dec. 10. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Hagynám!

Letagadta a párkapcsolatát,hazudott neked.....veled miért nem tudná megtenni ezeket,ha jönne egy nálad is jobb....?


Engem sosem érdekeltek az olyan pasik,akik jöttek a szövegükkel,hogy elhagynák értem a barátnőiket,nem vagyok egy ronda lány,kaptam ilyen megnyilvánulásokat,de sosem érdekelt,hisz elég szegénységi bizonyítvány,hogy ennyire tartja a barátnőjét,hogy simán lecserélné másra....

2012. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy élőben találkoztatok egyszer nyáron,utána meg interneten beszélgettetek,ő meg ennyiért szakított a bnőjével,akivel 2 éve együtt volt?
2012. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felejtős a pasi.
2012. dec. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne küzdjél, de ne is hagyd a francba. :)

Hagyd, hogy ő küzdjön! És ha az elég meggyőző lesz, kiderül róla, hogy vajában milyen jó ember, és tényleg mennyire beléd szeretett, akkor adj neki egy esélyt. Szrintem ez még belefér! Én ezt tenném.

2012. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Biztos nehéz volt neki a szakítás, de azért én szeretném, ha tudná, hogy rám számíthat, ha tényleg komolyan gondolta velem a dolgot. Csak nem tudom megérné e várni, plána ha netán megint összejönnének.

Szeretnék erről őszintén beszélni vele, de nem tudom megéri -e ... :(

2012. dec. 10. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!