Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyek spicli és köpjem be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek spicli és köpjem be?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki a jelöltemnél midnenfélével telebeszélte a fejét rólam..h narancsbőröm van(mi nemigaz)...stb.. És az a fiú azóta ellenséges velem..De arról a csajról én is tudok pár dolgot..Szerintetek beköpjem mindenkinek, ha ő hazudozik akkor én is visszavágjak? ;))
2012. dec. 10. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2012. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
és majd vetesd fel valakivel videóra: http://www.youtube.com/watch?v=yzuwYEfz_bs
2012. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki azért ellenséges veled, mert azt hiszi, hogy narancsbőröd van, akkor az a csaj szívességet tett neked.
2012. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg inkább köszönd meg a csajnak.

Ha a pasi azóta ellenséges veled, mióta azt hallotta, h narancsbőröd van, meg még egy-két más infót. Akkor örülj.

Mert ahelyett, h a srác veled beszélgetne és a saját tapasztalatai után döntene/barátkozna, inkább hagyja magát befolyásolni és reagáll is rá, a veled való bunkósággal.

Ha összejönnél vele, sem tartana sokáig.

Az egy dolog, h mindenkinek van valamilyen híre. Jó vagy rosz. De én nem csak azt szoktam elhinni amit hallok. Hanem kitapasztalom az érintettnél is.

A csávót nem érdekled annyira, hogy vegye a fáradságot és megismerjen.

2012. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Meg olyanokat mondott a fiúnak h hogy utcalánykodtam anno..

És mondtam a fiúnak h ne azserint ítéljen már meg amiket hallott rólam, hanem azok alapján amit átélt velem... De szerintem visszavágok már a kisasszonynak mert nagyon nagyra tartsa magát..! ;)

2012. dec. 10. 11:47
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
"nagyra tartsa magát." - mondom én, hogy látunk még rólatok videot
2012. dec. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát hogyne..xd :D Hát most na, ez a véleményem sajnálom..^^ :D
2012. dec. 10. 11:58
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Istenem,óvodások......

Ha a pasi,akinek tetszel,ellenségesen viselkedik veled,ahelyett hogy odamenne hozzád,és tisztázná a dolgokat,csatlakozom!A barátnőd szívességet tett....én elküldeném a csajt,ha odajönne hozzám valaki,hogy "képzeld a Mari narancsbőrös,és k.rválkodott!"

2012. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőm...Istenem..De a kérdésem az volt amúgy h beköpjem e én is őt..
2012. dec. 10. 12:39
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Vágj vissza! Ne hagyd az ilyen mocskoknak, hogy hazudozzanak és ha most nem lépsz fel akkor a fejedre nő és nem fejezi be!
2012. dec. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!