Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés a tanárom iránt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés a tanárom iránt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy 37 év a korkülönbség köztem és közte,de néha úgy érzem beleszerettem néha meg úgy érzem az apám. Tisztába vagyok vele,hogy apakomplexusom van,mivel apu kiment Németországba,és akkor kezdtem jobban megszeretni azt a tanáromat. Annyira hasonlítanak egymásra,ugyan olyan bajusz ugyan olyan magasság majdnem ugyanannyi az életkor mind a ketten X napon születtek,ugyan olyan a gondolkozásuk,zenei ízlésük.

Apu tud róla,hogy apakomplexust érzek a tanárom iránt,és mondta is,hogy valljam be neki.. Csak azt nem tudja,hogy nem azt érzem iránta mint apu iránt,hanem olyan mintha "szerelmes" lennék bele..

Folyton rá gondolok,néha nem is tudok tanulni.

Van egy fiú,nagyon szeretem,ő is szeret engem,ezért nem tudom,hogy most mit érzek iránta..

El szeretném felejteni ezt az érzést.. Nem szeretnék többet csak olyat érezni iránta,mint más tanár iránt..

Hogyan felejtsem el ez az érzést,illetve mi ez az érzés?



2012. dec. 10. 16:00
 1/10 anonim válasza:
Igaz, ez most vicc? :D Amúgy szerintem foglalkozz többet azzal a fiúval, akit szeretsz! :)
2012. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez nem vicc.

Azért tettem fel ezt a kérdést,hogy segítsen valaki elfelejteni a tanárom iránt érzett szerelmet vagy nem tudom mit..

Ja és ezt kifelejtettem: lány vagyok

2012. dec. 10. 16:10
 3/10 anonim válasza:
Nyugi, ez csak egy fellangolas :) foglalkozz tobbet a barataiddal es azzal a fiuval, akit szeretsz, jarogass ki es idovel elfog mulni az erzes. Fel a fejjel. :)
2012. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Már próbáltam,nem sikerült..

Ez az érzés 2 éve "létezik"

2012. dec. 10. 16:18
 5/10 anonim ***** válasza:
ez az érzés akkor van ha nem fizeted be a kecske adot XD
2012. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted?

Kecske adó?

Én ez komolyan gondoltam hülye gyerek.

Ne koptasd a billentyűzetet,FŐLEG AZ ÉN KÉRDÉSEM MEGVÁLASZOLÁSÁNÁL hanem húzzál ki hógolyózni!

2012. dec. 10. 16:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt már én is átéltem, de pár hét után elmúlt az érzés. Szerintem is csak egy szimpla fellángolás.
2012. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nincs ho XD
2012. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez akkor fog megszűnni, ha nem látod többet, elmész a közeléből.
2012. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor fussál 2kört
2012. dec. 10. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!